„Remont stopnia rzeki Białej Głuchołaskiej w km 17+893 w miejscowości Bodzanów”
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00366860
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00366860/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-28 07:55
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af419024-0f16-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00366860 z dnia 2022-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont stopnia rzeki Białej Głuchołaskiej w km 17+893 w miejscowości Bodzanów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krystyn.jedrasik@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r13599,Remont-stopnia-rzeki-Bialej-Glucholaskiej-w-km-17893-w-miejscowosci-Bodzanow.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont stopnia rzeki Białej Głuchołaskiej w km 17+893 w miejscowości Bodzanów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af419024-0f16-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00366860
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00068742/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.137 Roboty budowlane związane z utrzymaniem rzek i cieków i budowli hydrotechnicznych na terenie ZZ Nysa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291324/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR.ROZ.2810.93.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 440650,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Remont stopnia rzeki Białej Głuchołaskiej w km 17+893 w miejscowości Bodzanów
1. Przywrócenie funkcjonalności zniszczonych elementów żelbetowych stopnia rzeki Biała Głuchołaska km 17+893. W celu naprawy elementów żelbetowych przewidziano skucie na głębokość 10 cm wszystkich powierzchni betonowych oraz miejscowo głębiej, jeżeli zmurszały beton będzie tego wymagał. Po skuciu, odkopaniu ścian i ich oczyszczeniu należy wykonać klamrowanie w miejscach spękań wklejając kotwy z prętów żebrowanych fi 16 co 20 cm, następnie wkleić pręty zbrojeniowe do połączenia istniejącej konstrukcji z siatką zbrojeniową 20 centymetrowej warstwy osłonowej z betonu. Za przyczółkiem należy wykonać drenaż odprowadzający wody z rur drenarskich perforowanych obsypanych warstwą żwiru w postaci filtra odwrotnego. Przyczółek po stronie prawej należy wyburzyć pozostawiając jedynie elementy w stanie dobrym i odbudować. Przewidziano całkowitą odbudowę przyczółku.
W miejscach, gdzie występują wyrwy brzegowe, brzeg uzupełnić materiałem
z odkładu rzecznego znajdującego się na przeciwległym brzegu lub w osypisku rzeki z formowaniem skarpy i wykonać narzut kamienny z kamienia ciężkiego granitowego. Narzut kamienny należy tak formować, aby jego podstawa była zagłębiona w dnie rzeki min 50 cm.
Przed przystąpieniem do wyceny należy przewidzieć wizję terenową na obiekcie.
W zakresie prac remontowych należy uwzględnić wszelkie prace towarzyszące i wymagane do osiągniecia celu. Wykonawca przed przystąpieniem do prac przekaże inwestorowi harmonogram robót.
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
Załącznik Nr 6 - Przedmiar,
Załącznik Nr 7 – Opis przedmiotu zamówienia;
Załącznik nr 13 – Rysunki;
Załącznik nr 14 – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
2. Zamawiający przewiduje konieczność przeprowadzenia wizji lokalnej w obrębie przedmiotu zamówienia dla Wykonawców zainteresowanych złożeniem oferty.
Termin wizji lokalnej każdy z Wykonawców powinien ustalić indywidualnie
w uzgodnieniu z Panem Leopoldem Pęcak tel. kontaktowy 609 440 842.
Wizja lokalna może odbyć się wyłącznie przed przewidzianym terminem składania ofert.
Dowodem przeprowadzenia wizji lokalnej stanowi dołączenie potwierdzonego dokumentu zgodnego w treści z Załącznikiem nr 12 do SWZ.
Oferta złożona bez odbycia wizji podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 nowej ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 477934,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 646692,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 477934,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zmechanizowane Roboty Ziemne Andrzej Korczyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 531097847
7.3.3) Ulica: Gierszowice 1,
7.3.4) Miejscowość: Olszanka
7.3.5) Kod pocztowy: 49-332
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 477934,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |