„Zagospodarowanie terenu dla mieszkańców strefy działania LGD w zakresie sportu i rekreacji”
GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00366861
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00366861/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-28 07:56
- Lokalizacja
- Chodzież, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90cf9e29-3288-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6070059823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00366861 z dnia 2022-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu dla mieszkańców strefy działania LGD w zakresie sportu i rekreacji”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570790992
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Chodzież
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiejski@chodziez.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chodziez.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.chodziez.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie terenu dla mieszkańców strefy działania LGD w zakresie sportu i rekreacji”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90cf9e29-3288-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00366861
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016839/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 „Zagospodarowanie terenu dla mieszkańców strefy działania LGD w zakresie sportu i rekreacji”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
EFR na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW na lata 2014 – 2020, poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie: Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00343513/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZP.271.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 357548,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest „Utworzenie bazy turystyczno-rekreacyjnej i pola kempingowego nad Jeziorem Miejskim w Chodzieży”.
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Zakres zamówienia obejmuje m. in. wykonanie ciągów spacerowych w postaci utwardzonych ścieżek, alejek z ławkami, miejsc na tzw. pole namiotowe którego lokalizację projektuje się na południowej, dolnej części działki nr 2663/2 oraz we wschodniej części działki nr 2611/3, wykonane stanowisk rekreacji z grillami i miejsca na ogniska oraz zadaszone pergole z siedziskami. Na przedmiotowym terenie zostanie też usytuowana pergola – altana śmietnikowa oraz kosze na śmieci. Przestrzeń ma zostać obsadzona zielenią niską i wysoką. Na terenie działki wykonana zostanie część instalacji wodno-kanalizacyjnych wraz ze studzienkami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
39142000-9 - Meble ogrodowe
45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 260 ust. 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019r. (tj. Dz. U. z 2022r. poz. 1710 ze zm.) Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postepowania o udzielenie zamówienia publicznego. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 – … cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia…SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 477859,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 477859,50 PLN
| 2022-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |