Budowa parkingów rowerowych, utwardzenie terenu wraz z montażem elementów małej architektury oraz budowa oświetlenia parkowego przy ul. Zjednoczenia w Nowej Soli.
Gmina Nowa Sól-Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00367002
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00367002/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-28 08:44
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c308d52-2e86-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 9251956002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00367002 z dnia 2022-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parkingów rowerowych, utwardzenie terenu wraz z montażem elementów małej architektury oraz budowa oświetlenia parkowego przy ul. Zjednoczenia w Nowej Soli.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól-Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://nowasol.pl/zamowienia-publiczne/kategorie-zamowien/powyzej-130tys-zl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa parkingów rowerowych, utwardzenie terenu wraz z montażem elementów małej architektury oraz budowa oświetlenia parkowego przy ul. Zjednoczenia w Nowej Soli.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c308d52-2e86-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00367002
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009036/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 „Port rowerowy” w ramach projektu „Rozbudowa Centrum Sportowo-Rekreacyjnego na obszarze zdegradowanym „Odra”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00337990/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.0028.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa parkingów rowerowych, utwardzenie terenu wraz z montażem elementów małej architektury oraz budowa oświetlenia parkowego przy ul. Zjednoczenia w Nowej Soli w ramach zadania rewitalizacyjnego pn. „Port rowerowy”. Zakres robót obejmuje utwardzenie terenu (parkingu rowerowego) z betonowej kostki brukowej kolorowej gr. 8 cm o łącznej ca. 634 m2, wykonanie przyłącza kanalizacji o długości 20 m, wykonanie przyłącza wodociągowego o łącznej długości 40,5 m, budowę oświetlenia parkowego – 3 szt. słupów oświetleniowych z oprawami, dostawę i montaż stacji ładowania – 2 słupki ładujące, wykonanie dwóch wiat zadaszających stalowych, każda na planie półokręgu o średnicy 10,7m i powierzchni zabudowy 34,5 m2, dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 4,0 kWp. na dachu wiaty zadaszającej, stojaków na rowery - 26 szt., dwóch samoobsługowych publicznych stacji naprawy rowerów zlokalizowanych pod zadaszeniem w strefie serwisowej, ławek parkowych – 16 szt., koszy na odpady – 6 szt., humusowanie terenów zielonych – 1360 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233160-8 - Ścieżki i inne nawierzchnie metalizowane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262420-1 - Wznoszenie konstrukcji obiektów
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 27 września 2022 r. o godzinie 10.00 upłynął termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu. W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta.W związku z powyższym postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo nie złożono żadnej oferty.
| 2022-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |