„Zaprojektowanie i wykonanie 5 dedykowanych oświetleń przejść dla pieszych w ciągu DK 28 na terenie Gminy Biecz” w ramach zadania „Poprawa brd na przejściach dla pieszych w Rejonie Nowy Sącz"
Gmina Biecz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00367068
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00367068/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-28 09:06
- Lokalizacja
- Biecz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44bbde84-0f26-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7381973883
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00367068 z dnia 2022-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zaprojektowanie i wykonanie 5 dedykowanych oświetleń przejść dla pieszych w ciągu DK 28 na terenie Gminy Biecz” w ramach zadania „Poprawa brd na przejściach dla pieszych w Rejonie Nowy Sącz"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biecz
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół ds. zamówień publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Biecz
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-340
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 13 4406800
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@biecz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.biecz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/biecz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zaprojektowanie i wykonanie 5 dedykowanych oświetleń przejść dla pieszych w ciągu DK 28 na terenie Gminy Biecz” w ramach zadania „Poprawa brd na przejściach dla pieszych w Rejonie Nowy Sącz"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44bbde84-0f26-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00367068
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035190/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Zaprojektowanie i wykonanie 5 dedykowanych oświetleń przejść dla pieszych w ciągu DK28 na terenie Gminy Biecz.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00284296/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 203252,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Zaprojektowanie i wykonanie 5 dedykowanych oświetleń przejść dla pieszych w ciągu DK 28 na terenie Gminy Biecz” w ramach zadania „Poprawa brd na przejściach dla pieszych w Rejonie Nowy Sącz (zadanie 2)” w lokalizacjach:
a) 2,468 Biecz,
b) 184,347 Libusza,
c) 190,582 Biecz,
d) 190,600 Biecz
e) 184,52 Libusza,
wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa uzgodnień, pozwoleń, decyzji jak i wszelkich prac budowlano montażowych dot. robót opisanych w OPZ oraz niewymienionych, a koniecznych do prawidłowej realizacji zamówienia.
2. Zadanie realizowane wspólnie z GDDKiA w Krakowie, w ramach krajowego programu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych.
3. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Opracowanie i uzgodnienie uproszczonych projektów branży elektrycznej oraz projektów stałej organizacji ruchu. Opracowane dokumenty muszą posiadać wszystkie wymagane prawem opinie i uzgodnienia (uzgodnienie projektu elektrycznego w GDDKiA, Zaopiniowanie docelowej stałej organizacji ruchu w komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie – Wydziału Ruchu Drogowego, zatwierdzenie organizacji w GDDKiA oraz inne niezbędne do wykonania robót jeśli będą wymagane).
2) Wybudowanie oświetlenia dedykowanego we wskazanych miejscach (5 szt.).
3) Wykonanie Dokumentacji Powykonawczej.
4 . Przedmiot zamówienia szczegółowo określa opis przedmiotu zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193260,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193260,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne "Euroasfalt" Sp. z o.o z/s w Olsztynie
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7390206551
7.3.3) Ulica: Smętka 15/11
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-077
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193260,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-25| 2022-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |