Remont części nowego budynku Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego
Gmina Ostrowiec Świętokrzyski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00367192
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00367192/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-28 09:33
- Lokalizacja
- Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a67ab311-2ce7-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6610003945
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00367192 z dnia 2022-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części nowego budynku Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrowiec Świętokrzyski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009834
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Głogowskiego 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.ostrowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.ostrowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.um.ostrowiec.pl/artykul/3001/25653/remont-czesci-nowszej-budynku-urzedu-miasta-ostrowca-swietokrzyskiego1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont części nowego budynku Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a67ab311-2ce7-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00367192
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00334339/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Or.271.39.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu części nowego budynku Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego.
1.1. Zakres prac remontowych obejmuje:
Prace remontowe na zewnątrz części nowszej budynku Urzędu Miasta:
a) rozbiórka muru oporowego od wejścia głównego budynku,
b) remont schodów zewnętrznych - wejście główne,
c) remont schodów zewnętrznych - wejście boczne o powierzchni rzutu poziomego,
d) demontaż istniejącej bramy i montaż nowej bramy wjazdowej,
e) demontaż istniejącej bramy i montaż nowej bramy wjazdowej od strony zachodniej,
f) montaż 3 szt. zaworów czerpalnych do wody śr. 15mm na zewnętrz budynku oraz wykonanie rurarzu wraz z zaworami spustowymi,
g) montaż barier do korzystania przez osoby z niepełnosprawnością,
h) wykonanie przyłącza kablowego do możliwości ładowania samochodu elektrycznego,
i) remont zadaszenia nad wejściem głównym do budynku,
j) remont sieci telekomunikacyjnej,
1.2. Prace remontowe wewnątrz części nowszej budynku Urzędu Miasta:
a) wykonanie szpachlowania ścian wewnętrznych i sufitów,
b) wymiana parapetów z konglomeratów kamiennych na spoiwie poliestrowym,
c) remont posadzek części nowszej budynku (remont nie obejmuje pomieszczenia archiwum (0/4,0/14,0/15,0/16),
d) demontaż istniejącej i montaż nowej stolarki aluminiowej w dyżurce straży miejskiej,
e) demontaż istniejącej i montaż nowej stolarki drzwiowej wewnętrznej,
f) demontaż istniejących i montaż wyznaczonych nowych okien jednoskrzydłowych,
g) wymiana istniejących łączników instalacyjnych,
h) wymiana gniazd jednofazowych podtynkowych,
i) wymiana gniazd jednofazowych podtynkowych bryzgoszczelnych,
j) montaż dekli uniwersalnych,
k) wymiana instalacji elektrycznej gniazd jednofazowych w pokoju nr 100, w dyżurce straży miejskiej oraz w pokoju nr 3/21,
l) wykonanie okablowania podtynkowego dla instalacji nagłośnieniowej w sali konferencyjnej ,
m) demontaż istniejących i montaż nowych skrzynek hydrantowych z gaśnicą,
n) wykonanie przepustu kablowego,
o) wykonanie otworu drzwiowego w ścianie z klatki schodowej do pomieszczenia 0/11 (piwnica) wraz z montażem drzwi DZ03 (materiał inwestora), demontaż drzwi dwuskrzydłowych z futryną w pomieszczeniu nr 0/11 wraz z zamurowaniem otworu i obustronnym otynkowaniem, szpachlowaniem oraz malowaniem,
p) remont klatki schodowej (klatka schodowa od wejścia głównego oraz klatka schodowa boczna),
q) demontaż i montaż po pracach remontowych istniejących klimatyzatorów,
r) wykonanie elementów wykończenia pomieszczeń biurowych
2. Budynek nie zostanie wyłączony z użytkowania na okres trwania remontu.
Prace prowadzone będą równocześnie z trwającymi robotami budowlanymi na części nowszej budynku związanymi z rozbudową i termomodernizacją budynku Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego realizowanych w ramach zadania budżetowego pn.: ,,Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena brutto najkorzystniejszej oferty wynosi 3 366 222,46 zł. Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 2 700 000,00 zł brutto.Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z uwagi na fakt, iż cena oferty najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3366222,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3674859,93 PLN
| 2022-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |