Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Dostosowanie budynku plebanii i kościoła do obowiązujących przepisów ppoż. Kościół Garnizonowy w Bydgoszczy” – zadanie 11825.
RZI Bydgoszcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00367682
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00367682/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-28 11:22
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8548bc19-2912-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5541006057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00367682 z dnia 2022-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Dostosowanie budynku plebanii i kościoła do obowiązujących przepisów ppoż. Kościół Garnizonowy w Bydgoszczy” – zadanie 11825.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: RZI Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090570782
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podchorążych 33
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-915
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.kopaczewska@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rzibydgoszcz.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rzibydgoszcz.wp.mil.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Dostosowanie budynku plebanii i kościoła do obowiązujących przepisów ppoż. Kościół Garnizonowy w Bydgoszczy” – zadanie 11825.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8548bc19-2912-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00367682
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037683/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 zadanie 11825 - dostosowanie budynku plebanii i kościoła do obowiązujących przepisów ppoż - Bydgoszcz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327713/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIB/TP1/8/R/8
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego 11825 pn.: „Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Dostosowanie budynku plebanii i kościoła do obowiązujących przepisów ppoż. Kościół Garnizonowy w Bydgoszczy” – zadanie 11825. ”.
1) Przedmiotem i celem zamierzenia budowlanego jest dostosowanie budynku plebanii i kościoła do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych oraz zmiana sposobu użytkowania poddasza plebanii na cele mieszkalne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11.09.2019 r. – Prawo zamówień publicznych zawiadamiam, że przedmiotowe postępowanie zostaje unieważnione. Nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu| 2022-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |