„Dostarczanie posiłków uczniom szkół podstawowych z terenu Gminy Myślibórz w okresie 01.09.2022r.– 23.06.2023r.”
Gmina Myślibórz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00367921
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-28 12:18
- Lokalizacja
- Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5971611631
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłkówUsługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi dostarczania posiłków do szkół
Wykonawcy
5 przyznanych
JÓZEFA KRAUZEŚwiątki, PL
402 600 PLNJÓZEFA KRAUZEŚwiątki, PL
402 600 PLNJAROSŁAW RĘBIASZMyślibórz, PL
103 761 PLNJAROSŁAW RĘBIASZMyślibórz, PL
147 498 PLNJAROSŁAW RĘBIASZMyślibórz, PL
80 886 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.