Rozbudowa i przebudowa budynku gospodarczo-garażowego z przeznaczeniem części budynku na wiatę, ze zmianą sposobu użytkowania budynku na prowadzenie edukacji leśnej wraz z robotami towarzyszącymi

LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO TUREK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00367938
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00367938/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-28 12:21
Lokalizacja
Turek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7c5381df-3324-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6680006073
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00367938 z dnia 2022-09-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i przebudowa budynku gospodarczo-garażowego z przeznaczeniem części budynku na wiatę, ze zmianą sposobu użytkowania budynku na prowadzenie edukacji leśnej wraz z robotami towarzyszącymi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO TUREK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310512898

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Fryderyka Chopina 70

1.5.2.) Miejscowość: Turek

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: turek@poznan.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://turek.poznan.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://turek.poznan.lasy.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i przebudowa budynku gospodarczo-garażowego z przeznaczeniem części budynku na wiatę, ze zmianą sposobu użytkowania budynku na prowadzenie edukacji leśnej wraz z robotami towarzyszącymi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c5381df-3324-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00367938

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00185718/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa, przebudowa budynku gospodarczo-garażowego z możliwością przeznaczenia jego części na wiatę wraz ze zmianą sposobu użytkowania obiektu na prowadzenie edukacji leśnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00344394/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane w ramach rozbudowy i przebudowy budynku gospodarczo-garażowego z przeznaczeniem części budynku na wiatę, ze zmianą sposobu użytkowania budynku na prowadzenie edukacji leśnej wraz z robotami towarzyszącymi. Prace obejmują roboty budowlane z branży budowlanej i elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2022-09-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane