Dostawa worków foliowych na odpady komunalne i medyczne oraz pozostałych worków foliowych i wyrobów z folii dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00367973
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-28 12:27
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7781350016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Torebki i torby z odpadów i resztek polietylenu
Wykonawcy
2 przyznane
DARIUSZ JANIAKGrodziec, PL
1 217 989,05 PLNDARIUSZ JANIAKGrodziec, PL
1 217 989,05 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.