Modernizacja dróg gminnych poprzez wykonanie nakładek asfaltowych na terenie gminy Stare Babice

Gmina Stare Babice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00013334
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00013334/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-08 11:02
Lokalizacja
Stare Babice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1521424-633a-4a0e-a3e1-2fe6d39690e6
Identyfikator
1182025548
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

DROg-REM sp. z o.o.Warszawa, PL · lot 0
497 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00013334 z dnia 2025-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych poprzez wykonanie nakładek asfaltowych na terenie gminy Stare Babice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Babice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271855

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 32

1.5.2.) Miejscowość: Stare Babice

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-082

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@stare-babice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starebabice.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://starebabice.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg gminnych poprzez wykonanie nakładek asfaltowych na terenie gminy Stare Babice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1521424-633a-4a0e-a3e1-2fe6d39690e6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00013334

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień
publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) Zamówienie jest powiązane z zamówieniem podstawowym WIZiF.271.13.2024 pn. „Modernizacja dróg gminnych poprzez wykonanie nakładek asfaltowych i destruktowych na terenie gminy Stare Babice” w ramach którego zawarto umowę nr 490/2024 z dnia 10 lipca 2024 r.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: cds-148610-12456d08-2320-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.28.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 406504,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót związanych z modernizacją dróg gminnych poprzez wykonanie nakładek asfaltowych na terenie gminy Stare Babice:
1) wykonanie nakładki asfaltowej na odcinku o długości ok. 200 m na ul. Lasku Brzozowego w Borzęcinie Małym;
2) wykonanie nakładki asfaltowej na odcinku o długości ok. 150 m na ul. Sobieskiego w Wierzbinie;
3) wykonanie nakładki asfaltowej na odcinku o długości ok.300m na ul. Miłosza i ul. Zana
w Latchorzewie;
4) wykonanie nakładki asfaltowej na odcinku o długości ok.180m na ul. Lema w Latchorzewie;
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie nakładek asfaltowych:
1) przygotowanie nawierzchni poprzez mechaniczne profilowanie i równanie nawierzchni;
2) uzupełnienie ubytków w nawierzchni;
3) frezowanie nawierzchni asfaltowej do głębokości około 3cm;
4) wykonanie nawierzchni bitumicznej mieszankami mineralno-asfaltowymi. Grubość warstwy po zagęszczeniu ok. 5 cm- nakładka z betonu asfaltowego – warstwa ścieralna AC 11S KR 3÷4
5) wykonanie poboczy z kruszywa drogowego kamiennego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROg-REM sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000271656

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 497000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-03-31
2025-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane