Remont podestu komunikacyjnego oraz zmiana sposobu dostępu dla osób niepełnosprawnych do budynku SP. ZOZ w Przeciszowie

GMINA PRZECISZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00368768
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00368768/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-28 14:52
Lokalizacja
Przeciszów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2add2102-244d-11ed-9071-8637ea33a6f9
Identyfikator
5492197487
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjnePokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty rozbiórkoweChodnikiInstalowanie wyrobów metalowychRoboty malarskieWindyInstalowanie wind

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ KUBASLaskowa, PL · lot 0
233 654,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00368768 z dnia 2022-09-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont podestu komunikacyjnego oraz zmiana sposobu dostępu dla osób niepełnosprawnych do budynku SP. ZOZ w Przeciszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZECISZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181899

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podlesie 1

1.5.2.) Miejscowość: Przeciszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-641

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 84 13 294

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@przeciszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przeciszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont podestu komunikacyjnego oraz zmiana sposobu dostępu dla osób niepełnosprawnych do budynku SP. ZOZ w Przeciszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2add2102-244d-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00368768

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028252/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont podestu komunikacyjnego oraz zmiana sposobu dostępu dla osób niepełnosprawnych do budynku Sp. ZOZ w Przeciszowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319887/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPB.271.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 256432,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Remont podestu komunikacyjnego oraz zmiana sposobu dostępu dla osób niepełnosprawnych do budynku SP. ZOZ w Przeciszowie”
Prace będą prowadzone w obrębie funkcjonującego podmiotu leczniczego.

Zakres prac obejmuje:
A) Remont podestu komunikacyjnego:
- usunięcie istniejących płytek z podestu komunikacyjnego oraz schodów,
- demontaż istniejących barierek
- ocena stanu technicznego istniejącej konstrukcji i dostosowanie technologii prac remontowych do zastanego stanu
- wykonanie niezbędnych prac uzupełniających i wzmacniających konstrukcje podestu
i schodów
- wykonanie izolacji podestu, wykonanie wylewek betonowych wyrównujących
- ułożenie płytek betonowych lub kamiennych antypoślizgowych na podeście oraz schodach
- wykonanie tynków mozaikowych
- montaż balustrad ze stali nierdzewnej
B) Remont schodów wraz ze zmiana sposobu dostępu dla osób niepełnosprawnych:
- demontaż istniejących barierek
- rozbiórka istniejącego podjazdu dla osób niepełnosprawnych
- dostawa i montaż platformy pionowej dla niepełnosprawnych do wys. 3m (platforma samonośna bez szybu, z elementów stalowych) oraz wykonanie niezbędnego zasilania oraz fundamentu
- wykonanie dojścia do platformy
- usunięcie istniejących płytek ze schodów i podestu,
- wykonanie izolacji schodów i podestu
- ułożenie płytek betonowych lub kamiennych antypoślizgowych na schodach i podeście
- wykonanie tynków mozaikowych
- montaż balustrad ze stali nierdzewnej

Wszystkie użyte materiały muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium RP, posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności, oraz spełniać wszelkie wymagane przez przepisy prawa wymogi w zakresie norm bezpieczeństwa.
Wykonawca jest zobowiązany wykonać prace zgodnie obowiązującymi przepisami oraz normami,
w tym w szczególności z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki do SWZ tj.: przedmiary robót, rysunki - zakres remontu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

34953300-5 - Chodniki

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45442100-8 - Roboty malarskie

42416100-6 - Windy

45313100-5 - Instalowanie wind

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233654,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233654,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233654,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Wielobranżowa "Profilbud" Tomasz Kubas

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5492033254

7.3.3) Ulica: Wiejska 34

7.3.4) Miejscowość: Laskowa

7.3.5) Kod pocztowy: 32-640

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233654,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2022-09-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane