Montaż klimatyzatorów w wybranych pomieszczeniach biurowych w m. Oleszno i Wałcz

16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00368776
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00368776/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-28 14:54
Lokalizacja
Oleszno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2eb666d-33f5-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
2530325900
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

Wykonawcy

1 przyznane

AWAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecinek, PL · lot 0
211 282,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00368776 z dnia 2022-09-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż klimatyzatorów w wybranych pomieszczeniach biurowych
w m. Oleszno i Wałcz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320991649

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 1

1.5.2.) Miejscowość: Oleszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-513

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 16wog.zam.pub@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://16wog.wp.mil.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż klimatyzatorów w wybranych pomieszczeniach biurowych
w m. Oleszno i Wałcz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2eb666d-33f5-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00368776

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00065565/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Roboty budowlane montaż klimatyzatorów w wybranych pomieszczeniach biurowych w m. Oleszno i Wałcz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00346566/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przeprowadzono postępowanie o udzielenie zam. pub. w trybie podstawowym ogłoszonym w BZP nr 2022/BZP 00286857/01 i otwarciem ofert wyznaczonym na dzień 18.08.2022r. , w którym to nie złożono żadnej oferty . Pomieszczenia, w których znajdują się serwerownie wymagają utrzymania odpowiedniej temperatury niezbędnej do prawidłowego działania. Brak klimatyzacji oraz każde uszkodzenie systemu klimatyzacji może bardzo szybko doprowadzić do przegrzania znajdujących się tam urządzeń. Systemy teleinformatyczne są integrowane z sieciami informatycznymi WKP-W do klauzuli NATO SECRET włącznie i utrzymywane celem zabezpieczenia sił NATO Enhanced Force Presence (eFP) poza granicami kraju w strukturach międzynarodowych co jest ściśle związane z koniecznością utrzymania działających systemów IT. Utrata zdolności zabezpieczenia informatycznego w systemy NATO dla Międzynarodowych Dowództw wchodzących w skład WKP-W zdecydowanie negatywnie wpływa na poziom wykonywanych zadań przez 100 BŁ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 329/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 128150,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Montaż klimatyzatorów w wybranych pomieszczeniach biurowych
w m. Oleszno i Wałcz

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 211282,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 211282,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 211282,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AWAX Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6731765039

7.3.3) Ulica: ul. Koszalińska 85

7.3.4) Miejscowość: Szczecinek

7.3.5) Kod pocztowy: 78-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 211282,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-30
2022-09-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane