Przeprowadzenie zajęć kulturalnych, sportowych i edukacyjnych dla uczestników projektu „Aktywny senior w Gminie Gniezno”
GMINA GNIEZNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00369024
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-28 21:17
- Lokalizacja
- Gniezno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7842299718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
Wykonawcy
2 przyznane
Bartoszem Pawłem Szczeszek ul. Marii Konopnickiej 16/22 62-200 GnieznoGniezno, PL
5760 PLNBartoszem Pawłem Szczeszek ul. Marii Konopnickiej 16/22 62-200 GnieznoGniezno, PL
5760 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.