Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wymianę kompensatora mocy w bud. WKU Mielec

33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00369135
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00369135/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2022-09-29 08:15
Lokalizacja
Nowa Dęba, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25d5aa1f-eab2-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8672227607
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00369135 z dnia 2022-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wymianę kompensatora mocy w bud. WKU Mielec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180692828

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Anieli Krzywoń 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Dęba

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-460

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 261 162 206

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 33wog.zamowianie-publiczne@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://33wog.wp.mil.pl/pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wymianę kompensatora mocy w bud. WKU Mielec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25d5aa1f-eab2-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00369135

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010707/44/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.31 Usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wymianę kompensatora mocy w bud. WKU Mielec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122975/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na Opracowanie dokumenacji projektowo-kosztorysowej na wymianę kompensatora mocy biernej w bud. WKU Mielec przeprowadzone w trybie podstawowym na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019r., zostało w dniu 25 czerwca 2021 unieważnienie ze względu na fakt, iż do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta, co zgodnie z art. 305 pkt 2) ustawy uprawnia Zamawiającego do zastosowania trybu z wolnej ręki o ile warunki zamówienia nie zostały zmienione, czego Zamawiający dochował.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp51

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2400,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wymianą kompensatora mocy biernej w bud. WKU Mielec

4.5.3.) Główny kod CPV: 45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu Zamawiający w Zaproszeniu do negocjacji nie określił warunków udziału w postępowaniu, dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej jak miało to miejsce w pierwotnie prowadzonym postępowaniu o numerze referencyjnym Zp41/2021
2022-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi