Usługa przeprowadzenia szkoleń w ramach projektu pn. Środowisko lokalne motorem rozwoju usług społecznych
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00369387
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-29 09:33
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122837748
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkoleniowe
Wykonawcy
2 przyznane
Mirosław Mistrzak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Mistrzak ul. Medalionów 16/19 20-486 LublinLublin, PL
11 570 PLNMirosław Mistrzak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Mistrzak ul. Medalionów 16/19 20-486 LublinLublin, PL
26 550 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.