,, Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. Aktywna strefa wypoczynkowo- rekreacyjna wsi Borszyn Wielki i Wierzowice Wielkie,,
Gmina Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00369447
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00369447/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-29 09:48
- Lokalizacja
- Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-323b1370-29e7-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6931940518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00369447 z dnia 2022-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,, Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. Aktywna strefa wypoczynkowo- rekreacyjna wsi Borszyn Wielki i Wierzowice Wielkie,,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 655443641
1.5.8.) Numer faksu: 655432658
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szendryk@gora.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gora.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,, Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. Aktywna strefa wypoczynkowo- rekreacyjna wsi Borszyn Wielki i Wierzowice Wielkie,,2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-323b1370-29e7-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00369447
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023632/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: ,,Aktywna strefa wypoczynkowo rekreacyjna wsi Borszyn Wielki i Wierzowice Wielkie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00330017/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.82.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 81033,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie cz. 1Lokalizacja Borszyn Wielki – ID działki: 020401_5.0002.157
Dostawa i montaż zestawu zabawowego typu zjeżdżalnia z montażem i transportem
Dostawa i montaż huśtawki podwójnej
Dostawa i montaż twister + wahadło
Dostawa i montaż orbitrek
Dostawa i montaż rower
Dostawa i montaż tablicy z regulaminem
Nawierzchnia bezpieczna / poz. 8-12 przedmiaru/
Lokalizacja Wierzowice Wielkie- ID działki: 020401_5.0033.153/2
Dostawa i montaż zestawu zabawowego typu zjeżdżalnia z montażem i transportem
Dostawa i montaż huśtawki podwójnej
Dostawa i montaż twister + wahadło
Dostawa i montaż orbitrek
Dostawa i montaż rower
Dostawa i montaż tablicy z regulaminem
Nawierzchnia bezpieczna / poz. 8-12 przedmiaru/
Obsługa geodezyjna wraz z obsługą geodezyjną powykonawczą, z zastrzeżeniem, że obsługą geodezyjną zostaną objęte również urządzenia opisane w cz. 1 i 2 postępowania, jeżeli zakończą się one rozstrzygnięciem.
UWAGA: Zakres przedmiotu zamówienia dla cz. 1 nie obejmuje dostawy i montażu urządzenia wycisk górny + wyciskanie dla obu lokalizacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 63082,70 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Lokalizacja Borszyn Wielki – ID działki: 020401_5.0002.157Dostawa i montaż urządzenia wyciąg górny + wyciskanie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 8975,63 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Lokalizacja Wierzowice Wielkie- ID działki: 020401_5.0033.153/2Dostawa i montaż urządzenia wyciąg górny + wyciskanie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 8975,63 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w cz.1, 2 i 3 postępowania – odstąpiono od badania i oceny ofert z uwagi na zajście przesłanki do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia we wszystkich częściach na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.). Uzasadnienie faktyczne: ceny ofert przewyższają kwoty, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tych kwot do cen najkorzystniejszych ofert.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w cz.1, 2 i 3 postępowania – odstąpiono od badania i oceny ofert z uwagi na zajście przesłanki do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia we wszystkich częściach na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.). Uzasadnienie faktyczne: ceny ofert przewyższają kwoty, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tych kwot do cen najkorzystniejszych ofert.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w cz.1, 2 i 3 postępowania – odstąpiono od badania i oceny ofert z uwagi na zajście przesłanki do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia we wszystkich częściach na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.). Uzasadnienie faktyczne: ceny ofert przewyższają kwoty, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tych kwot do cen najkorzystniejszych ofert.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zadanie realizowane z części budżetu Gminy Góra wyodrębnionego jako budżet obywatelski| 2022-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |