Przebudowa strategicznej sieci dróg gminnych na terenie gminy Bakałarzewo
GMINA BAKAŁARZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00369504
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00369504/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-29 10:00
- Lokalizacja
- Bakałarzewo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d59e306e-1952-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 8442140699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00369504 z dnia 2022-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa strategicznej sieci dróg gminnych na terenie gminy Bakałarzewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BAKAŁARZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670852
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 3
1.5.2.) Miejscowość: Bakałarzewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-423
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 875694023
1.5.8.) Numer faksu: 875694308
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@bakalarzewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bakalarzewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.biuletyn.net/nt-bin/start.asp?podmiot=bakalarzewo/&strona=submenu_aktualnosci.asp&typ=podmenu&menu=179&podmenu=178&str=1&id=25051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa strategicznej sieci dróg gminnych na terenie gminy Bakałarzewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d59e306e-1952-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00369504
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00008472/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa strategicznej sieci dróg gminnych na terenie gminy Bakałarzewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00302152/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BIO.271.1.7.2022.AP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4019882,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące przebudowę w ramach istniejącego pasa drogowego następujących odcinków dróg gminnych:
1) nr 101963B w miejscowości Bakałarzewo (część ul Krzywej), o długości łącznej 0,260 km;
2) nr 101967B w miejscowości Bakałarzewo (Kolonie), o długości 1,910 km;
3) nr 101936B w miejscowości Wólka Folwark i Podwólczanka, o długości 1,400 km;
4) wewnętrzna o nr 439 w miejscowości Bakałarzewo (część ul. Kamieńskiej) , o długości 0,210 km;
5) nr 101960B w miejscowości Nowy Dwór, o długości łącznej 0,780 km;
6) wewnętrzna o nr 14 w miejscowości Zajączkowo Folwark, o długości 0,660 km;
7) nr 101926B i 101931B w miejscowości Klonowa Góra i Słupie, o długości 0,998 km;
8) nr 101969B w miejscowości Bakałarzewo (część ul. Polnej), o długości 0,200 km;
9) nr 101950B w miejscowości Zajączkowo, o długości 0,800 km;
10) wewnętrzna o nr 133/15; 133/11;130; 23/7; 23/5; 23/8; 23/10 w miejscowości Orłowo, o długości 0,340 km;
11) wewnętrzna o nr 206/1; 65/1; 206/3; 122/1; 133; 112/1 i nr 101943B w miejscowości Sadłowina, Konopki i Gębalówka, o długości 1,350 km;
12) wewnętrzna o nr 429/11 w miejscowości Bakałarzewo (ul. Sosnowa), o długości 0,075 km.
Łączna długość w/w odcinków dróg wynosi 8,983 km.
Zamówienie współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5987723,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7551499,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5987723,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8441806152
7.3.3) Ulica: Przytorowa 24
7.3.4) Miejscowość: Suwałki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca nie wskazał w ofercie podwykonawców. Zgodnie z ofertą zamierza powierzyć podwykonawcom wykonanie wszystkich robót poza bitumicznymi.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5987723,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 345 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |