Modernizacja - dostosowanie obiektu administracji gminnej w Brzeźnicy w zakresie zapewnienia szeroko pojętej dostępności przestrzeni publicznej

Gmina Brzeźnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00369506
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00369506/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-29 10:01
Lokalizacja
Brzeźnica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46c61433-b03e-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5511123918
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneMeble biuroweMebleSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich częściMeble i wyposażenie kuchniKuchnie do zabudowyKoszeArtykuły łazienkowe i kuchenne

Wykonawcy

2 przyznane

ANDRZEJ SZYMULAŁączany, PL · lot 0
592 226,76 PLN
KATARZYNA KACZMARCZYKKatowice, PL · lot 1
104 392,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00369506 z dnia 2022-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja - dostosowanie obiektu administracji gminnej w Brzeźnicy w zakresie zapewnienia szeroko pojętej dostępności przestrzeni publicznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182048

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 109

1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-114

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.brzeźnica.pl/przetargi/zamowienia-publiczne-2022

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja - dostosowanie obiektu administracji gminnej w Brzeźnicy w zakresie zapewnienia szeroko pojętej dostępności przestrzeni publicznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46c61433-b03e-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00369506

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024077/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja - dostosowanie obiektów administracji gminnej w Brzeźnicy (ul. Krakowska 111 i ul. Krakowska 109)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00104301/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.107.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 678560,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja - dostosowanie obiektu administracji gminnej w Brzeźnicy (ul. Krakowska 111 ) w zakresie zapewnienia szeroko pojętej dostępności przestrzeni publicznej mającej na celu zwalczanie zakażenia, zapobieganie i rozprzestrzenianie się COVID
Część I: Przebudowa oraz remont pomieszczeń budynku administracji gminnej.
Zakres inwestycji obejmuje m.in. przebudowę i remont pomieszczeń budynku administracji gminnej w celu zapewnienia dostępność i przystosowanie obiektu do wymagań stawianych administracji publicznej.
Budynek nie zmienia sposobu użytkowania, nadal będzie pełnił funkcje administracyjne oraz bazował na istniejącym układzie komunikacji wewnętrznej, który dzieli obiekt na dwa zespoły funkcjonalne, jak: sala obrad Rady Gminy, sala ślubów oraz zespół dwóch pomieszczeń biurowych obsługi administracyjnej mieszkańców gminy.

Roboty w części I obejmują w szczególności:
roboty budowlane, instalacje wod. – kan., instalacje centralnego ogrzewania, klimatyzacje, instalacje elektryczne i teletechniczne
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia precyzuje załącznik nr 1a do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 585393,72 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja - dostosowanie obiektu administracji gminnej w Brzeźnicy (ul. Krakowska 111 ) w zakresie zapewnienia szeroko pojętej dostępności przestrzeni publicznej mającej na celu zwalczanie zakażenia, zapobieganie i rozprzestrzenianie się COVID
Część II: Dostawa i montaż wyposażenia pomieszczeń budynku administracji gminnej.

Dostawa i montaż wyposażenia pomieszczeń budynku administracji gminnej: sala obrad Rady Gminy, sala ślubów oraz zespół dwóch pomieszczeń biurowych obsługi administracyjnej mieszkańców gminy i zaplecza.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia precyzuje załącznik nr 1b do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39100000-3 - Meble

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

39141400-6 - Kuchnie do zabudowy

39224340-3 - Kosze

44410000-7 - Artykuły łazienkowe i kuchenne

4.5.5.) Wartość części: 93167,01 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 592226,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 693619,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 592226,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa - Remontowo - Budowlana ANDRZEJ SZYMULA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5511626370

7.3.3) Ulica: Zagroda 4

7.3.4) Miejscowość: Łączany

7.3.5) Kod pocztowy: 34-115

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 592226,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104392,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141688,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104392,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: W&W design Katarzyna Kaczmarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542279606

7.3.3) Ulica: Pokoju 8a/7

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-859

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104392,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2022-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane