Usługi geodezyjne POZ.WOP.260.28.2022

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00369821
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-09-29 11:20
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272818355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

Wykonawcy

6 przyznanych

STEFAN PAZDEJLwówek, PL
14 000 PLN
STEFAN PAZDEJLwówek, PL
8000 PLN
STEFAN PAZDEJLwówek, PL
18 000 PLN
KRYSTYNA DUNATNysa, PL
12 600 PLN
STEFAN PAZDEJLwówek, PL
14 000 PLN
'TO FIX XYZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
82 100 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.