Rozbudowa systemów parkingowych. Zadanie nr 1 – ul. 3 Maja. Zadanie nr 2 – ul. Młyńska - Targowisko
Miasto Rybnik - Rybnickie Służby Komunalne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00369871
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-29 11:32
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 271505543
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjneSprzęt do kontroli parkingów samochodowychUsługi instalowania systemów sterowania i kontroli
Wykonawcy
2 przyznane
WIESŁAW GÓRSKIBędzin, PL
305 000 PLNWIESŁAW GÓRSKIBędzin, PL
305 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.