Wykonanie wymiany stolarki okiennej na nową stolarkę drewnianą w lokalach mieszkalnych będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Kaliszu
Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00370082
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00370082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-29 12:15
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1bba3e8b-2203-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 6180042976
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00370082 z dnia 2022-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie wymiany stolarki okiennej na nową stolarkę drewnianą w lokalach mieszkalnych będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Kaliszu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250523916
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dobrzecka 18
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 5985500
1.5.8.) Numer faksu: 62 5985501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzbm.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbm.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzbm-kalisz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie wymiany stolarki okiennej na nową stolarkę drewnianą w lokalach mieszkalnych będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Kaliszu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1bba3e8b-2203-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00370082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027251/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wymiana stolarki okiennej PCV i drewnianej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316615/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.02.13.2022.PST
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 126648,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany stolarki okiennej na nową stolarkę drewnianą w lokalach mieszkalnych będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Kaliszu”
2. Zakres rzeczowy usługi objęte niniejszym postępowaniem obejmuje między innymi:
1) demontaż starej stolarki oraz parapetów (wewnętrznych i zewnętrznych) z wyniesieniem na środek transportowy,
2) dostawę i montaż nowej stolarki, parapetów (wewnętrznych i zewnętrznych),
3) naprawę uszkodzonych ościeży - wewnętrznych i zewnętrznych,
4) dostawa i montaż nawiewników okiennych regulowanych w oknach wskazanych przez Zamawiającego,
5) wywóz zdemontowanej stolarki, parapetów oraz ewentualnego gruzu powstałego przy wymianie, wraz z utylizacją,
6) doprowadzenie miejsca wykonania robót do stanu porządkowego przed ich rozpoczęciem - niezwłocznie po ich zakończeniu (tj. wykonanie niezbędnych robót porządkowych w lokalu i na terenie przyległym),
7) przewidywana ilość stolarki do wymiany: 31 sztuk o łącznej powierzchni 84,16 m2,
8) przewidywana ilość parapetów wewnętrznych do wymiany: 29 sztuk o łącznej długości 43,95 mb,
9) przewidywana ilość parapetów zewnętrznych do wymiany: 29 sztuk o łącznej długości 43,95 mb,
10) przewidywana ilość nawiewników powietrza do montażu: 9 sztuki.
3. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w SWZ i załącznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421132-8 - Instalowanie okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnienie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy PZP, ponieważ zaoferowana najkorzystniejsza cena oferty tj. oferta z najniższą ceną dwukrotnie przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, a w chwili obecnej Zamawiający nie posiada możliwości jej zwiększenie do oferty z najniższą ceną.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220679,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250420,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |