Budowa dróg na terenie gminy Osielsko w 2022 r.
Gmina Osielsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00370111
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00370111/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-29 12:20
- Lokalizacja
- Osielsko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c4204bb-342a-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5542832610
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00370111 z dnia 2022-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg na terenie gminy Osielsko w 2022 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osielsko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350688
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szosa Gdańska 55A
1.5.2.) Miejscowość: Osielsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-031
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@osielsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.osielsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.osielsko.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg na terenie gminy Osielsko w 2022 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c4204bb-342a-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00370111
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019844/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa zatoki autobusowej przy ul. Bydgoskiej w Żołędowie
1.1.24 Budowa sięgacza ul. Sielska w Niemczu dz. 185/9
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00348287/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IiZP.271.B.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1.Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 244 polegająca na budowie zatoki autobusowej przy ul. Bydgoskiej w Żołędowie, polegająca na wykonaniu:
- rozbiórce elementów kolidujących z projektowanymi w tym ogrodzenia,
- wycince drzew i krzewów,
- robotach ziemnych (usunięcie humusu oraz podłoża nieprzydatnego do budowy,
wykonanie koryta, nasypów),
- zabezpieczeniu infrastruktury podziemnej,
- przebudowie i regulacji urządzeń obcych,
- wykonaniu nowych warstw nawierzchni: zatoki autobusowej oraz chodnika i zjazdów
indywidualnych,
- przebudowie istniejącej zatoki i chodnika (przełożenie kostki betonowej, wymiana podsypki),
- wykonaniu opaski z otoczaków,
- montażu wiaty przystankowej,
- ustawieniu ogrodzeń w nowej lokalizacji,
- wykonaniu oznakowania pionowego i poziomego, wraz z usunięciem bądź przestawieniem istniejącego (zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu),
- uporządkowaniu terenu i zagospodarowaniu terenów zielonych – wykonanie nasadzeń zastępczych
- roboty branży gazowej - przestawienie szafki,
- roboty branży elektrycznej - sygnalizacja świetlna, oświetlenie przy przejściu dla pieszych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 502644,91 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2.Budowa „sięgacza” ulicy Sielskiej w Niemczu o długości 58m, polegająca na wykonaniu:
- jezdni z kostki brukowej betonowej o szer. 4,5-6,0 m,
- nawierzchni z betonowych płyt ażurowych 8x40x60cm obsianych trawą,
- poboczy przy zjazdach,
- poboczy umocnionych betonową płytą ażurową 8x40x60cm
- zjazdów indywidualnych z kostki brukowej betonowej,
- dojść do furtek z kostki brukowej betonowej,
- kanału technologicznego wraz z dwoma studniami SK-2,
- humusowania i obsiewu trawą
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 210115,76 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W ww. postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta, w związku z czym Zamawiający unieważnia postępowania zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W ww. postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta, w związku z czym Zamawiający unieważnia postępowania zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2022-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |