Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1467D w miejscowości Zbytowa - etap 2
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00370472
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00370472/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-29 13:28
- Lokalizacja
- Oleśnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-624cc7fd-0676-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 9111693896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00370472 z dnia 2022-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1467D w miejscowości Zbytowa - etap 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931963210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 52C
1.5.2.) Miejscowość: Oleśnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp-olesnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zdp-olesnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdp-olesnica.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pełnienie funkcji zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu przepisów ustawy o drogach
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1467D w miejscowości Zbytowa - etap 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-624cc7fd-0676-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00370472
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029401/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Wykonanie chodnika na drodze powiatowej nr 1467D w miejscowości Zbytowa – etap 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00259708/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-DZP.272.1.10.2022.MM-B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Celem przedsięwzięcia jest wykonanie chodnika o szer. 1,5 m., długości 900 m. wraz ze zjazdami, kanalizacją deszczową oraz kanałem technologicznym
Przewidywany zakres robót:
1) wdrożenie projektu czasowej organizacji ruchu,
2) zasypanie istniejących rowów
3) likwidacja istniejących przepustów pod zjazdami,
4) wykonanie robót ziemnych pod projektowany chodnik i odwodnienie,
5) zabezpieczenie istniejących drzew
6) wykonanie chodnika o konstrukcji:
a) stabilizacja cementowo – piaskowa lub popiołowo – żużlowa Rm 1,5 – 2,5 MPa, gr. 10 cm
b) podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5, stabilizowanego mechanicznie o gr. 15 cm
c) podsypka cementowo – piaskowa, gr. 3 – 5 cm
d) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej o wykroju prostokątnym, typu starobruk, gr. 8 cm
7) wykonanie zjazdów o konstrukcji:
a) stabilizacja cementowo – piaskowa lub popiołowo – żużlowa Rm 1,5 – 2,5 MPa, gr. 10 cm
b) podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5, stabilizowanego mechanicznie o gr. 15 cm
c) podsypka cementowo – piaskowa, gr. 3 – 5 cm
d) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej o wykroju prostokątnym, typu starobruk, gr. 8 cm
8) Wykonanie zjazdów publicznego w km 0+167,75 o konstrukcji:
a) stabilizacja cementowo – piaskowa lub popiołowo – żużlowa Rm 1,5 – 2,5 MPa, gr. 15 cm
b) podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5, stabilizowanego mechanicznie o gr. 15 cm
c) podsypka cementowo – piaskowa, gr. 3 – 5 cm
d) wykonanie nawierzchni z kostki kamiennej 8/11, gr. 9 cm
9) wykonanie ścieku przykrawężnikowego
10) wykonanie kanalizacji deszczowej,
11) wykonanie kanału technologicznego,
12) karczowanie,
13) obsianiem trawą terenów zielonych
14) wprowadzenie oznakowania poziomego i pionowego.
2. Szczegółowy zakres i przedmiot zamówienia opisany jest w:
1) dokumentacji projektowej (załącznik nr 8 do SWZ),
2) Specyfikacji Technicznej Odbioru i Wykonania Robót Budowlanych (STWiORB) (Załącznik nr 9 do SWZ)
3) niniejszej SWZ,
4) projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ),
5) przedmiarze robót (Załącznik nr 10 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia: Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp w brzmieniu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne unieważnienia:
Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 2 607 600,00 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 1 600 000,00 zł brutto i jest w stanie zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2022-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |