Budowa biblioteki plenerowej na terenie parku przy pałacyku Toeplitzów w Otrębusach
Gmina Brwinów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00370582
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00370582/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-29 13:47
- Lokalizacja
- Brwinów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf86743a-33f4-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5342254858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00370582 z dnia 2022-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa biblioteki plenerowej na terenie parku przy pałacyku Toeplitzów w Otrębusach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brwinów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269203
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grodziska 12
1.5.2.) Miejscowość: Brwinów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-840
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 7382567
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: halina.bak@brwinow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: brwinow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugb.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa biblioteki plenerowej na terenie parku przy pałacyku Toeplitzów w Otrębusach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf86743a-33f4-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00370582
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00346592/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.75.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 132507,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa biblioteki plenerowej na terenie parku przy pałacyku Toeplitzów w Otrębusach. Realizacja zadania odbędzie się z udziałem dofinansowania w ramach poddziałania19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020 Urzędu Marszałkowskiego.1. Przedmiotem zamówienia jest budowa biblioteki plenerowej na terenie parku przy pałacyku Toeplitzów w Otrębusach
Zamówienie obejmuje roboty budowlane polegające na budowie altany czytelniczej na terenie parku przy dworze Toeplitzów w Otrębusach oraz ośmiu książkomatów w ośmiu lokalizacjach na terenie gm. Brwinów. Altana czytelnicza będzie zlokalizowana w północno-zachodniej części działki 247/62 w Otrębusach przy ul. Wiejskiej 1. Książkomaty będą zlokalizowane w następujących punktach: 1) przy placu zabaw, ul. Grodziska, Brwinów, dz. nr 1/2, obr. 12, 2) przy parkingu WKD Otrębusy, dz. nr 477/13, obr. Otrębusy, 3) na terenie świetlicy wiejskiej w Domaniewie, dz. nr 132/24, obr. Domaniew, 4) na terenie świetlicy wiejskiej w Owczarni, dz. nr 224/8, obr. Owczarnia, 5) przy Parku miejskim w Brwinowie, dz. nr 3/16, obr. 5, 6) przy boiskach w Żółwinie, dz. nr 22/98, obr. Żółwin, 7) na terenie świetlicy wiejskiej w Kaniach, dz. nr 916, obr. Kanie, 8)przy placu zabaw na os. Sochaczewska w Brwinowie, dz. nr 3/4, obr. 4. 2. Przedmiot zamówienia będzie dostępny dla wszystkich użytkowników, w tym dla osób niepełnosprawnych i przynosić korzyści wszystkim członkom społeczeństwa poprzez równy dostęp z uwzględnieniem potrzeb tych użytkowników, których funkcjonowanie w jakimś aspekcie jest ograniczone. 3. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy konieczności odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
4. Na wykonane roboty Wykonawca udziela 60-miesięcznej rękojmi za wady licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262210-6 - Fundamentowanie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający Gmina Brwinów zawiadamia, że unieważnia niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art.255 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022r.poz.1710), ponieważ nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2022-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |