Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w Oborach
Gmina Kwidzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00370938
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00370938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-29 15:01
- Lokalizacja
- Kwidzyn, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b32c873-37d9-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5811827894
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00370938 z dnia 2022-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w Oborach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kwidzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747767
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grudziądzka 30
1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakwidzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakwidzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_kwidzyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w Oborach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b32c873-37d9-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00370938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013788/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w Oborach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00353715/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.25.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamierzeniem Zamawiającego jest podłączenie do istniejącej kanalizacji sanitarnej 10 nieruchomości, zlokalizowanych przy drodze gminnej nr 247002G w miejscowości Obory. Zaprojektowano wykonanie przydomowych pompowni ścieków na każdej posesji i zbiorczego przewodu ciśnieniowego z włączeniem tego przewodu do istniejącego przewodu ciśnieniowego Dz 160 PE przy drodze wojewódzkiej nr 588.
Szczegółowy zakres robót:
- kanalizacja sanitarna grawitacyjna
• 10 szt. przyłączy grawitacyjnych Dz 160 PVC o łącznej dł. - ok 58 mb,
- kanalizacja sanitarna ciśnieniowa
• 3 szt. przyłączy ciśnieniowych Dz 40 PE 100 o łącznej dł. - ok 62 mb,
• 7 szt. przyłączy ciśnieniowych Dz 63 PE 100 o łącznej dł. - ok 226 mb,
• sieć zbiorcza ciśnieniowa Dz 63 PE 100 o łącznej dł. - ok 1032 mb,
• sieć zbiorcza ciśnieniowa Dz 75 PE 100 o łącznej dł. – ok 868 mb,
- pompownie przydomowe, pompy z silnikami 2,4 kW – 8 szt.,
- pompownie przydomowe, pompy z silnikami 3,7 kW – 2 szt.,
- budowa wewnętrznych przyłączy elektrycznych do pompowni - 10 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione zgodnie z art. 256 ustawy Pzp, który stanowi, że Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.Na etapie wszczynania niniejszego postępowania, Zamawiający był w posiadaniu wszelkich dokumentów uprawniających go do przeprowadzenia robót budowlanych na terenie działek objętych dokumentacją projektową. W trakcie trwania postępowania, do Zamawiającego wpłynęło pismo od mieszkańca Gminy Kwidzyn, który stał się nowym właścicielem działek objętych zakresem zadania, informujące, że wycofuje wszelkie zgody, które zostały Zamawiającemu udzielone przez poprzedniego właściciela działek, do przeprowadzenia inwestycji na działkach, które stały się jego własnością.
W związku z powyższym realizacja inwestycji będącej przedmiotem niniejszego postępowania, stała się niemożliwa do przeprowadzenia. Niezasadne jest więc dalsze prowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia.
| 2022-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |