Wykonanie Miasteczka Ruchu Drogowego z grami edukacyjnymi przy Szkole Podstawowej nr 30, ul. Pieczewska 10, 10-699 Olsztyn wraz z ciągiem pieszo-jezdnym o parametrach drogi pożarowej.

Gmina Olsztyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00371017
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00371017/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-29 15:22
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-873975bb-3419-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7393847026
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejOświetlenie zewnętrzne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00371017 z dnia 2022-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie Miasteczka Ruchu Drogowego z grami edukacyjnymi przy Szkole
Podstawowej nr 30, ul. Pieczewska 10, 10-699 Olsztyn wraz z ciągiem pieszo-jezdnym o parametrach drogi pożarowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olsztyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742362

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-101

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 89-527-31-11 wew. 403

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@olsztyn.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umolsztyn.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.olsztyn.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie Miasteczka Ruchu Drogowego z grami edukacyjnymi przy Szkole
Podstawowej nr 30, ul. Pieczewska 10, 10-699 Olsztyn wraz z ciągiem pieszo-jezdnym o parametrach drogi pożarowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-873975bb-3419-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00371017

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020366/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 OBO - Miasteczko Ruchu Drogowego z grami edukacyjnymi przy SP nr 30

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347942/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.33.2022.b

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Miasteczka Ruchu Drogowego z grami edukacyjnymi przy Szkole Podstawowej nr 30, ul. Pieczewska 10, 10-699 Olsztyn wraz z ciągiem pieszo - jezdnym o parametrach drogi pożarowej.
2. Zakres prac do wykonania obejmuje wykonanie robót mających na celu przebudowę istniejącego placu wraz z kanalizacją deszczową i remontem słupów oświetleniowych na potrzeby wykonania Miasteczka Ruchu Drogowego przy ul. Pieczewskiej 10, 10-699 Olsztyn, na które składają się w szczególności:
1) Roboty branży drogowej:
a) roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
b) roboty ziemne,
c) wzmocnienie podłoża gruntowego,
d) wykonanie podbudowy placu,
e) wykonanie nawierzchni asfaltowej,
f) oznakowanie poziome wraz z grami edukacyjnymi,
g) oznakowanie pionowe mobilne,
h) wykonanie chodnika i ciągu pieszo jezdnego o parametrach drogi pożarowej,
2) Roboty branży sanitarnej:
a) roboty ziemne,
b) instalacja kanalizacji deszczowej,
c) próby i pomiary,
3) Roboty branży elektrycznej i teletechnicznej:
a) wymiana słupów oświetleniowych wraz z oprawami,
b) pomiary i badania.
3. Szczegółowy zakres prac określony jest w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, o których mowa w art. 103 ust. 1 ustawy oraz zgłoszeniu robót budowlanych znak: UA.6743.187.2022 przyjętego dnia 3 sierpnia 2022 r. bez wniesienia sprzeciwu. Dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania
i odbioru robót, zgłoszenie robót stanowią załączniki nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, ponieważ w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2022-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane