Świadczenie usługi cateringowej w ramach świątecznego poczęstunku dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w BIelsku-BIałej
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00013600
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00013600/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-08 11:28
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5b52561-6a20-4c06-b698-7a26cb8e63c4
- Identyfikator
- 9372686990
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00013600 z dnia 2025-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi cateringowej w ramach świątecznego poczęstunku dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w BIelsku-BIałej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070810575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Karola Miarki 11
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 334995600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mops.bielsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.bielsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
mops-bielsko-biala.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi cateringowej w ramach świątecznego poczęstunku dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w BIelsku-BIałej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5b52561-6a20-4c06-b698-7a26cb8e63c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00013600
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00009949/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Usługi cateringowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00622174
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOPS.DA-PSU.3211.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8145,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu i dostarczeniu poczęstunku oraz skompletowaniu i dostarczeniu paczek świątecznych z artykułami żywnościowymi dla 45 podopiecznych korzystających z usług opiekuńczych
i specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w MOPS w Bielsku-Białej
2. W ramach realizacji usługi cateringowej wymagane jest:
przygotowanie i zapakowanie poczęstunku w jednorazowe opakowania gastronomiczne wraz ze sztućcami i serwetkami w niezbędnej ilości,
przygotowanie i zapakowanie paczek w torby foliowe z motywem świątecznym bożonarodzeniowym,
transport poczęstunku i paczek do miejsc odbioru wraz z ich załadunkiem i rozładunkiem.
3. Skład poczęstunku dla jednej osoby:
Sałatka jarzynowa – nie mniej niż 100 g,
(bazę sałatki stanowią warzywa gotowane w wodzie, z dodatkiem ziemniaków, groszku konserwowanego, jajek, kiszonych ogórków, doprawione majonezem, solą i pieprzem)
Panierowany filet z ryby – nie mniej niż 140 g,
(filet z ryby panierowany w mące, jajku i bułce tartej, smażony na oleju)
Barszcz czerwony czysty – nie mniej niż 400 ml,
(gotowany na bazie czerwonych buraków lub zakwasu buraczanego)
Krokiety z kapustą i grzybami – nie mniej niż 2 szt. – min. 130 g każda (łącznie min. 260 g)
(naleśniki wypełnione farszem z kapusty kiszonej z dodatkiem grzybów leśnych, panierowane, smażone).
4. Asortyment jednej paczki świątecznej żywnościowej:
Dżem owocowy niskosłodzony – 280 g,
(sporządzony z co najmniej 40 g owoców na 100 g produktu, o obniżonej zawartości cukru)
Filet śledziowy w oleju (konserwa) – 170 g,
(konserwa rybna sterylizowana)
Wędlina hermetycznie zapakowana w plastrach (w tym 200 g szynki wieprzowej) – łącznie 400 g,
(zawartość mięsa co najmniej 71%, plastry o grubości max 0,1 cm)
Miód pszczeli płynny – 350 g,
(naturalny miód pszczeli)
Pierniki w czekoladzie z nadzieniem owocowym – 160 g,
Herbata czarna ekspresowa lub herbata owocowa ekspresowa – 25 torebek w opakowaniu, (herbata owocowa: w składzie m.in. owoc maliny lub dzikiej róży, kwiat hibiskusa, owoc jagody, jeżyny, aromat naturalny)
Kawa mielona – 250 g,
(100% arabika do tradycyjnego parzenia i do ekspresu)
Syrop owocowy o smaku malinowym – 420 ml
(dodatek do napojów i deserów)
Czekolada mleczna z bakaliami – 100 g,
Ciasto świąteczne zapakowane w folię (do wyboru: keks, piernik lub makowiec) – min. 350 g,
Świeże owoce cytrusowe (cytryny i mandarynki) – łącznie 500 g,
Opłatki – 3 szt. w opakowaniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7518,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10395,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7518,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Po świecie kuchni Krzysztof Cisek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471906398
7.3.3) Ulica: Strażacka 81
7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-382
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7518,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-238.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |