204-Remont okładzin gresowych z hydroizolacją wejścia do budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Skalnej 111 administrowanego przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach
MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH ZAKŁAD BUDŻETOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00371248
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00371248/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-30 07:49
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b64db5a-3352-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6460012522
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00371248 z dnia 2022-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
204-Remont okładzin gresowych z hydroizolacją wejścia
do budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Skalnej 111 administrowanego przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH ZAKŁAD BUDŻETOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271176358
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Filaretów 31
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 227-40-91
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzbm.tychy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzbm.tychy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzbmtychy.bip.gov.pl/publiccontracts/view/380051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzenie nieruchomościa na zlecenie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
204-Remont okładzin gresowych z hydroizolacją wejściado budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Skalnej 111 administrowanego przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b64db5a-3352-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00371248
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00345581/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DIZ-340/204/09/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 11003,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu okładzin gresowych wraz z hydroizolacją wejścia do budynku oraz naprawą szkód spowodowanych zalaniem w budynku mieszkalnym wielorodzinny przy ul. Skalnej 111 w Tychach, którym w imieniu Zamawiającego administruje Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach, poprzez swoją jednostkę organizacyjną: ROM Nr V z siedzibą w Tychach przy ul. Budowlanych 41.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne.W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 28.09.2022r. do godz. 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Uzasadnienie prawne.
Art. 255 pkt 1) ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2022-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |