Zakup usługi dostarczania wyników sportowych i danych statystycznych do serwisu internetowego TVP Sport, aplikacji mobilnych, Smart TV oraz Telegazety, w okresie 24 miesięcy (lata 2025-2026)
Telewizja Polska S.A. w likwidacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00013631
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00013631/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-08 11:32
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b93b518f-31a8-42ed-8058-c157647b08ad
- Identyfikator
- 5210412987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dostarczania danych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00013631 z dnia 2025-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup usługi dostarczania wyników sportowych i danych statystycznych do serwisu internetowego TVP Sport, aplikacji mobilnych, Smart TV oraz Telegazety, w okresie 24 miesięcy (lata 2025-2026)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Telewizja Polska S.A. w likwidacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01041897300000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J.P. Woronicza 17
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-999
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatbzizp@tvp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tvp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tvp.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
media
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup usługi dostarczania wyników sportowych i danych statystycznych do serwisu internetowego TVP Sport, aplikacji mobilnych, Smart TV oraz Telegazety, w okresie 24 miesięcy (lata 2025-2026)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b93b518f-31a8-42ed-8058-c157647b08ad
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00013631
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00632201
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TKSP/92/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 150000,00 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi dostarczania wyników sportowych i danych statystycznych do serwisu internetowego TVP Sport, aplikacji mobilnych, Smart TV oraz Telegazety, w okresie 24 miesięcy (lata 2025-2026). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ – zwanych dalej „Wzorem umowy”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72319000-4 - Usługi dostarczania danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu zostały złożone trzy oferty, z których oferta z najniższą ceną brutto w wysokości 122 692,50 euro została odrzucona przez Zamawiającego. Dwie pozostałe oferty przewyższały kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (150 000,00 euro), tym samym unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp, uznano za zasadne i konieczne.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |