Jarosław, mur oporowy opactwa pobenedyktyńskiego 1728 r.: remont i konserwacja odcinka wzdłuż ul. Podgórze zagrożonego katastrofą budowlaną- etap V
GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00371602
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00371602/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-30 10:05
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5daeded9-2f6f-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7922031550
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00371602 z dnia 2022-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Jarosław, mur oporowy opactwa pobenedyktyńskiego 1728 r.: remont i konserwacja odcinka wzdłuż ul. Podgórze zagrożonego katastrofą budowlaną- etap V
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@um.jaroslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastojaroslaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Jarosław, mur oporowy opactwa pobenedyktyńskiego 1728 r.: remont i konserwacja odcinka wzdłuż ul. Podgórze zagrożonego katastrofą budowlaną- etap V2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5daeded9-2f6f-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00371602
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011330/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Remont zabytkowego muru przy ul. Podgórze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00339955/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.59.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 539550,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje remont i konserwację dwóch odcinków muru
a) Odcinek o długości 16,22 mb na działce nr 2122/4 , przy granicy z działką nr 2118 (własność prywatna – osoba fizyczna) obręb nr 4 w Jarosławiu obejmujący przęsła : P4 i P5 oraz przypory nr: 5 i nr 6,
b) Odcinek o długości 39,13 mb na działce nr 2122/4, przy granicy z działką 2121 obręb nr 4 w Jarosławiu (własność Gmina Miejska Jarosław), w przęsłach : P4od P 10 do PP 15 wraz z przyporami nr 10 do 15,
Roboty na tych odcinkach obejmować będą :
- rozbiórka i przebudowa czapy żelbetowej oraz przemurowanie trzech warstw cegieł korony muru,
- odprowadzenie wód powierzchniowych,
- prace konserwatorskie przy elewacjach,
- zabezpieczenie i konserwacja fundamentów,
Zakres robót - wg przedmiaru robót, stanowiącego załącznik nr 9.
Roboty ziemne będą prowadzone pod nadzorem archeologicznym, którego zapewnienie należeć będzie do obowiązków Wykonawcy.
Roboty związane z remontem i konserwacją zabytkowego wątku ceglanego będą prowadzone pod nadzorem dyplomowanego konserwatora dzieł sztuki specjalizującego się w konserwacji kamienia. Nadzór konserwatorski zapewni Zamawiający.
Roboty związane z zabezpieczeniem fundamentów będą prowadzone w uzgodnieniu z właścicielami/użytkownikami działek, graniczących z murem.
Wykonawca jest zobowiązany do dostosowania rozwiązań związanych z realizacją zadania do rozwiązań zastosowanych w poprzednich etapach realizacji ( dot. m.in. wykonania czapy żelbetowej, nawiązania do wykonanych ciągów drenarskich i elementów odwodnienia).
Zadanie będzie dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego. Obowiązkiem Wykonawcy będzie dostarczanie Zamawiającemu dokumentów wymaganych przez Ministerstwo, służących rozliczeniu zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 806331,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 825781,83 PLN
| 2022-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |