Kompleksowa usługa opieki serwisowej dla drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i kserokopiarek eksploatowanych w budynkach SO w Radomiu oraz w budynkach SR w Szydłowcu, Przysusze, Zwoleniu i Lipsku

Sąd Okręgowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00371675
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-09-30 10:27
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9481624025
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa i konserwacja komputerowych urządzeń peryferyjnychToner do drukarek laserowych/faksówWkłady barwiące

Wykonawcy

6 przyznanych

BILT POLSKA S.C., MAREK CHMIELEWSKI, ALBERT NOWOCIN, WIOLETTA SIKORARadom, PL
96 965 PLN
BILT POLSKA S.C., MAREK CHMIELEWSKI, ALBERT NOWOCIN, WIOLETTA SIKORARadom, PL
30 852,5 PLN
BILT POLSKA S.C., MAREK CHMIELEWSKI, ALBERT NOWOCIN, WIOLETTA SIKORARadom, PL
30 852,5 PLN
BILT POLSKA S.C., MAREK CHMIELEWSKI, ALBERT NOWOCIN, WIOLETTA SIKORARadom, PL
30 852,5 PLN
BILT POLSKA S.C., MAREK CHMIELEWSKI, ALBERT NOWOCIN, WIOLETTA SIKORARadom, PL
30 852,5 PLN
BILT POLSKA S.C., MAREK CHMIELEWSKI, ALBERT NOWOCIN, WIOLETTA SIKORARadom, PL
23 025,6 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.