Mrożone warzywa, owoce i ryby na potrzeby Kuchni szpitalnej
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00371839
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-30 11:15
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7392954843
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Warzywa mrożoneRyby mrożone
Wykonawcy
2 przyznane
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
101 268 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
63 908 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.