Dostawa wyżywienia całodziennego dla dzieci z Przedszkola Samorządowego w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W WĘGRZCACH Z SIEDZIBĄ W BIBICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00013666
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00013666/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-08 11:35
- Lokalizacja
- Bibice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7186c30c-2a35-4398-bea3-f931590722e6
- Identyfikator
- 9441998771
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00013666 z dnia 2025-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyżywienia całodziennego dla dzieci z Przedszkola Samorządowego w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W WĘGRZCACH Z SIEDZIBĄ W BIBICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357968179
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: TADEUSZA KOŚCIUSZKI 56
1.5.2.) Miejscowość: Bibice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-087
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przedszkolebibice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przedszkolebibice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7186c30c-2a35-4398-bea3-f931590722e61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyżywienia całodziennego dla dzieci z Przedszkola Samorządowego w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7186c30c-2a35-4398-bea3-f931590722e6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00013666
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00552597/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Zakup i dostawa wyżywienia całodziennego dla dzieci z Przedszkola Samorządowego w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach na zasadach cateringowych w roku 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00608764
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PSW 26-01/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa – poprzez przygotowanie i dostarczanie - całodziennego wyżywienia dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach w roku kalendarzowych 2025, w dniach w których przedszkole to pracuje, oraz comiesięczna dostawa 21 zgrzewek wody mineralnej, niegazowanej.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawy całodziennego wyżywienia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Szacuje się zapotrzebowanie ilościowe w sumie:
3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek);
dla około 130 dzieci w wieku 3-6 lat - dziennie;
5 % repety – dziennie;
przez około 220 dni w roku kalendarzowym 2025
dodatkowo dostawa 21 zgrzewek po 6 szt. 1,5 l wody - miesięcznie
[...]
4.3.2. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości posiłków w zależności od potrzeb. Rozliczenie następować będzie za faktycznie dostarczone posiłki, według ceny jednostkowej za jeden posiłek, podanej w Formularzu ofertowym. W przypadku zlecenia zmniejszonego zakresu niż wskazany w przedmiocie zamówienia, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o zlecenie niewykonanej części zamówienia.
4.3.3. Zakres zamówienia obejmuje przygotowanie posiłków z produktów własnych, dostawę własnym transportem, i wydawanie posiłków osobom upoważnionym przez Zamawiającego, zgodnie z Zaleceniami i Normami Żywienia Instytutu Żywności i Żywienia, oraz innymi normami i prawem powszechnie obowiązującym.
4.3.4. Wydawanie posiłków odbywać się będzie na naczyniach wielokrotnego użytku Wykonawcy, tak aby nie powstawały odpady z tym związane. Naczynia każdorazowo Wykonawca będzie dostarczać do Zamawiającego, a po zakończeniu posiłków przez dzieci – będzie je zabierać.
[...]
4.3.7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do niniejszej SWZ.
[...]
4.5. Zgodnie z wymogami art. 433 pkt 4) ustawy Pzp zamawiający wskazuje, że minimalna wielkość świadczenia Wykonawcy wynosi: 50%.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400114 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 546865 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 546865 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tadeusz Sztuka prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Tadeusz Sztuka Firma Gastronomiczno-Handlowa TES
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 350459859
7.3.3) Ulica: Królewska
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-045
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 546865 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-31| 2025-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |