REMONT UL. J.K. CHODKIEWICZA NA ODC. OD UL. ARMII KRAJOWEJ DO UL. W. SIKORSKIEGO NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00371928
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00371928/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-30 11:38
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65f4d4dc-29ef-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

"FAL-BRUK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
244 770 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00371928 z dnia 2022-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT UL. J.K. CHODKIEWICZA NA ODC. OD UL. ARMII KRAJOWEJ DO UL. W. SIKORSKIEGO NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Praskiego Pułku Nr 33

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-075

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wesola.poczta@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wesola.waw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT UL. J.K. CHODKIEWICZA NA ODC. OD UL. ARMII KRAJOWEJ DO UL. W. SIKORSKIEGO NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65f4d4dc-29ef-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00371928

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00329741/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 36/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162868,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont ul. J.K. Chodkiewicza na terenie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. W. Sikorskiego – etap 2 remont jezdni i odwodnienia

Do zakresu robót objętego zamówieniem należy wykonanie:
1. Remontu ul. J.K. Chodkiewicza na odc. od ul. Armii Krajowej do ul. W. Sikorskiego w zakresie etapu 2 na długości 220 m w tym:

1) Frezowanie korekcyjne istniejącej nawierzchni asfaltowej śr. gł. 4 cm wraz z wywozem destruktu,
2) Czyszczenie studzienek ściekowych oraz studni chłonnych wraz z wymianą złoży filtracyjnych 7 szt.,
3) Wzmocnienie konstrukcji kompozytową siatką przeciwspękaniową w miejscu szczelin dylatacyjnych wraz z uzupełnieniem szczelin masą bitumiczną,
4) Wykonanie konstrukcji jezdni: warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S 50/70 gr. 4m, warstwa wyrównawcza AC 11W 50/70 gr. śr. 3 cm ułożone na istniejącej konstrukcji jezdni,
5) Regulacja wysokościowa istniejących studni i kratek ściekowych na pierścieniach regulacyjnych, w razie konieczności przebudowa w zakresie niezbędnym do dostosowania wysokościowego,
6) Odtworzenie istniejącego oznakowania drogowego.

Wykonawca opracuje oraz wdroży na własny koszt organizację ruchu na czas prowadzonych prac remontowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244770,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244770,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244770,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FAL-BRUK Sp z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5210527420

7.3.3) Ulica: Sarabandy 42

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-868

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244770,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni

2022-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane