Przebudowa drogi leśnej w leśnictwie Barłomino – Przy leśniczówce

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Strzebielino z siedzibą w Luzinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00371987
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00371987/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-30 11:50
Lokalizacja
Luzino, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25cd3ced-0eff-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
5880008107
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ WICKILuzino, PL · lot 0
804 661,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00371987 z dnia 2022-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi leśnej w leśnictwie Barłomino – Przy leśniczówce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Strzebielino z siedzibą w Luzinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036766

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ofiar Stutthofu 47

1.5.2.) Miejscowość: Luzino

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-242

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.strzebielino@gdansk.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://strzebielino.gdansk.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-25cd3ced-0eff-11ed-8000-d680d39e541a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi leśnej w leśnictwie Barłomino – Przy leśniczówce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25cd3ced-0eff-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00371987

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00054080/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi leśnej nr L30/05/15 w leśn. Barłomino

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00283161/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 613320,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi leśnej w leśnictwie Barłomino, oddz. 141, 142, 143, 159, 160, na dz. ewid. nr 247, 248, 249, 257, 258, obr. Barłomino, gm. Luzino.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, stanowiąca Załącznik nr 2 do SWZ, obejmująca:
1) Załącznik nr 2.1 – projekt budowlany (wykonawczy),
2) Załącznik nr 2.2 – uzgodnienia branżowe,
3) Załącznik nr 2.3 – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (dalej: STWiORB),
4) Załącznik nr 2.4 – przedmiar robót.
3. Przebudowa istniejącej drogi ma na celu wykonanie drogi o następujących głównych parametrach technicznych i wyposażeniu:
1) jezdnia o długości 2,098 km, szerokości 3,00 – 3,50 m wraz z obustronnymi poboczami szerokości 0,50 – 0,75m,
2) nawierzchnia drogi na odcinku 180 mb (km 0+000 – 0+180) z płyt prefabrykowanych żelbetowych typu JOMB 100x75x12,5 cm, podwójnie zbrojonych, układanych w dwóch śladach szer. 1,00 m na podsypce wyrównawczej piaskowej, z wypełnieniem pasa pomiędzy śladami i z poboczami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie frakcji 0/31,5 mm (KŁSM 0/31,5 mm) grub. 10 cm,
3) nawierzchnia drogi i pobocza na odcinku 1 918 mb (km 0+180 – 2+098) z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o frakcji 0/31,5 mm (KŁSM 0/31,5 mm) grubości 10 cm; jako podbudowę przewiduje się obecną nawierzchnię drogi po jej wyprofilowaniu i zagęszczeniu – łączna powierzchnia przewidziana do wykonania z KŁSM 0/31,5 mm grub. 10 cm – 10 311,50 m2,
4) nawierzchnia placów składowych i zjazdów z przekruszu betonowego stabilizowanego mechanicznie o frakcji 0/63 mm (PBSM 0/63 mm) grubości 15 cm, na podłożu gruntowym wyprofilowanym i zagęszczonym – łączna powierzchnia przewidziana do wykonania z PBSM 0/63 mm grub. 15 cm – 2 473,13 m2,
5) 8 zjazdów na przyległe szklaki zrywkowe i drogi boczne, o długości w zakresie od 10 m do 25 m,
6) 3 place składowo-manewrowe o nawierzchni z przekruszu betonowego stabilizowanego mechanicznie frakcji 0/63 mm (PBSM 0/63 mm) o grubości warstwy po zagęszczeniu 15 cm,
7) 8 przepustów drogowych, w tym 1x DN200 Lita SN10 dług. 7 m, 4x DN500 Karbo SN8 dług. 8 m, 2x DN600 Karbo SN8 dług 8 m i 1x DN800 Karbo SN8 dług. 7 m, z żelbetowymi ściankami czołowymi i umocnionymi wlotami zabrukiem kamiennym oraz z drewnianymi barierkami wygrodzeniowymi,
8) 2 brody z płyt żelbetowych prefabrykowanych typu JOMB o pow. 2x 24 m2, układanych na ławie betonowej grub. 15cm z betonu C16/20,
9) rów dług. 170 m umocniony prefabrykatami betonowymi wraz z umocnieniem skarpy płytami ażurowymi typu MEBA,
10) 3 zbiorniki chłonno-odparowujące wzdłuż drogi,
11) rowy z miejscowo występującym palisadami z kołków drewnianych i narzutem kamiennym, skarpy, przeciwskarpy z humusowaniem i obsiewem trawą,
12) 2 znaki informacyjne do oznakowania drogi numerem inwentarzowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 804661,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 804661,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 804661,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.T. ARWIT Arkadiusz Wicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 192622356

7.3.3) Ulica: Gen. Sikorskiego 3

7.3.4) Miejscowość: Luzino

7.3.5) Kod pocztowy: 84-242

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 804661,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-25

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający przeprowadził procedurę oceny zgodności oferty z zapisami specyfikacji warunków zamówienia oraz przepisami ustawy Pzp. Na podstawie art. 239 ustawy Pzp wybrano ofertę złożoną przez Wykonawcę spełniającego warunki udziału w postępowaniu, określone zgodnie z art. 112 ustawy Pzp oraz nie podlegającego wykluczeniu w okolicznościach, o których z art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, uzyskała największą ilość punktów. Z warunków oferty wynika, że roboty budowlane będące przedmiotem zamówienia, zostaną przez Wykonawcę wykonane zgodnie z dokumentacją techniczną i zasadami wiedzy technicznej, tj. zgodnie z art. 647 Kodeksu cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 r. (tekst jedn. Dz. U. z 2020 r. poz. 1740 z późn. zm.).
2022-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane