PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH DLA STUDENTÓW UKSW
UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00372433
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-30 13:24
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250012946
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenioweUsługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickimUsługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
5 przyznanych
AGATA ROSIŃSKARzeczyca, PL
5328 PLNMilena Bodych-BiernackaWarszawa, PL
8160 PLNWielkopolska Szkoła Skutecznej Nauki - WSSN Małgorzata SkorynaŚroda Wielkopolska, PL
14 390,4 PLNWielkopolska Szkoła Skutecznej Nauki - WSSN Małgorzata SkorynaŚroda Wielkopolska, PL
14 390,4 PLNWielkopolska Szkoła Skutecznej Nauki - WSSN Małgorzata SkorynaŚroda Wielkopolska, PL
14 390,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.