„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Potok”
GMINA RYKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00372471
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00372471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-30 13:32
- Lokalizacja
- Ryki, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-828f167e-1ee6-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 5060072359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00372471 z dnia 2022-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Potok”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RYKI
1.3.) Oddział zamawiającego: w imieniu której działa Burmistrz Ryk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020121
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 29
1.5.2.) Miejscowość: Ryki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 818657110
1.5.8.) Numer faksu: 815657111
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ryki@ryki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ryki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umryki.bip.lubelskie.pl/?id=61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Potok”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-828f167e-1ee6-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00372471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022521/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Modernizacja dróg położonych na terenie gminy Ryki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00310955/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIR.271.21.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres obejmuje m.in.:
- roboty przygotowawcze (prace geodezyjne, zdjęcie darniny),
- rozbiórka istniejących obiektów: przepustu z kręgów betonowych, nawierzchni z kruszywa,
- wycinka i karczowanie drzew i krzewów,
- regulacja wysokościowa istniejących bram wjazdowych i furtek,
- roboty ziemne,
- wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne drogi,
- regulacja wysokościowa istniejących zaworów wodociągowych,
- wykonanie przepustu z kręgów żelbetowych,
- wykonanie nawierzchni drogi z betonu asfaltowego,
- wykonanie wzmocnienia istniejącej nawierzchni warstwami z kruszywa i betonu asfaltowego,
- regulacja wysokościowa istniejących zjazdów,
- profilowanie poboczy gruntowych i umacnianie ich kruszywem,
- montaż oznakowania pionowego.
Podstawowe dane inwestycji:
- długość odcinka 706,13 m,
- szerokość jezdni 3,5 – 4,5 m,
- szerokość poboczy 2 x 0,50 m,
- odwodnienie: powierzchniowe,
- rodzaj nawierzchni: bitumiczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2022-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |