Remont i utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Głogów w 2022 roku

Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Głogów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00372715
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00372715/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-30 14:18
Lokalizacja
Głogów Małopolski, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b34f53b0-149b-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
8130004118
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

4 przyznane

ZBIGNIEW SELWAPrzewrotne, PL · lot 0
71 620,44 PLN
ZBIGNIEW SELWAPrzewrotne, PL · lot 1
120 456,36 PLN
ZBIGNIEW SELWAPrzewrotne, PL · lot 2
224 799,72 PLN
ZBIGNIEW SELWAPrzewrotne, PL · lot 3
244 130,4 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00372715 z dnia 2022-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Głogów w 2022 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Głogów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690028679

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Fabryczna 57

1.5.2.) Miejscowość: Głogów Małopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-060

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: glogow@krosno.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://glogow.krosno.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_glogow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Głogów w 2022 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b34f53b0-149b-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00372715

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00294774/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.42.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 713400,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 580000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

LEŚNICTWO BÓR
1. Uzupełnienie nawierzchni drogi o nr inw. 220/396 w Leśnictwie Bór.
Remont punktowy polegający na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 206 ton frakcji 4-32,
- punktowe wykorytowanie miejsc przeznaczonych do uzupełnienia nawierzchni
- wbudowaniu kruszywa w punktach wskazanych przez Zamawiającego,
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.
LEŚNICTWO WYSOKA
2. Uzupełnienie nawierzchni drogi o nr inw. 220/422 w Leśnictwie Wysoka.
A) Remont punktowy polegający na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 52 tony frakcji 4-32,
- punktowe wykorytowanie miejsc przeznaczonych do uzupełnienia nawierzchni
- wbudowaniu kruszywa w punktach wskazanych przez Zamawiającego,
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.
B) Remont ciągły odcinków drogi o łącznej długości 300mb polegający na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 178 ton frakcji 4-63,
- wyrównaniu nawierzchni na odcinku 300mb i szerokości 3,5m,
- wbudowanie ciągłe kruszywa frakcji 4-63 na odcinku 300mb, szerokości 3,5m
wysokość warstwy 0,1m,
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 59974,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

LEŚNICTWO TURZA
1. Uzupełnienie nawierzchni drogi o nr inw. 220/410 w Leśnictwie Turza.
Remont polegający na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 108 ton frakcji 32-63,
- wyrównaniu nawierzchni na odcinku 100mb i szerokości 3,5m,
- uzupełnienie nawierzchni poprzez wbudowanie kruszywa frakcji 32-63,
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.
2. Utrzymanie drogi leśnej DL13/7 w Leśnictwie Turza.
Utrzymanie polegający na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 72 ton frakcji 32-63, oraz 72 ton frakcji 4-32,
- dwustronne oczyszczenie rowów,
- wyrównaniu nawierzchni na odcinku 120mb i szerokości 3,5m,
- wbudowanie ciągłe kruszywa frakcji 32-63 na odcinku 120mb, szerokości 3,5m
wysokość warstwy 0,2m (warstwa dolna 0,1m kruszywem 32-63 i warstwa górna
0,1m kruszywem 4-32)
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.
3. Utrzymanie drogi leśnej DL13/56 w Leśnictwie Turza.
Utrzymanie drogi polegające na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 77 ton frakcji 32-63, oraz 77 ton frakcji 4-32,
- wyrównaniu nawierzchni na odcinku 130mb i szerokości 3,5m,
- wbudowanie ciągłe kruszywa frakcji 32-63 na odcinku 130mb, szerokości 3,5m
wysokość warstwy 0,2m (warstwa dolna 0,1m kruszywem 32-63 i warstwa górna
0,1m kruszywem 4-32)
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.
LEŚNICTWO KŁAPÓWKA
4. Uzupełnienie nawierzchni drogi leśnej DL11/42 w Leśnictwie Kłapówka.
Utrzymanie drogi polegające na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 166 ton frakcji 32-63,
- wyrównaniu nawierzchni na odcinku 150mb i szerokości 3,5m,
- wbudowanie kruszywa frakcji 32-63 na odcinku 150mb, szerokości 3,5m,
wysokość warstwy 0,2m,
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.
5. Uzupełnienie nawierzchni drogi leśnej DL11/96 w Leśnictwie Kłapówka.
Utrzymanie drogi polegające na:
a) oczyszczenie rowu na odcinku długości 150mb,
b) dostarczeniu kruszywa w ilości 80 ton frakcji 4-63,
- punktowe wykorytowanie miejsc przeznaczonych do uzupełnienia nawierzchni
- wbudowaniu kruszywa w punktach wskazanych przez Zamawiającego,
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.
LEŚNICTWO HUCISKO
6. Remont istniejącego przepustu Ø800 (wymiana) – długości 6m na drodze nr inw.
220/425
7. Remont istniejącego przepustu Ø600 (wymiana) – długości 6 m na drodze nr
inw. 220/402.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 97686,60 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

LEŚNICTWO KRZYWA
1. Uzupełnienie nawierzchni drogi leśnej DL5/11 w Leśnictwie Krzywa.
Utrzymanie drogi leśnej polegające na:
a) wyrównanie i oczyszczenie rowów na odcinku 200mb
b) dostawa i wyrównanie nawierzchni piaskiem o łącznej długości 200mb
i szerokości 3,5m, średnia grubość warstwy 0,2m w ilości 224 tony,
c) dostarczeniu kruszywa w ilości 119 ton frakcji 32-63, oraz119 ton frakcji 4-32,
- wbudowanie ciągłe kruszywa na odcinkach o łącznej długości 200mb,
szerokości 3,5m, wysokość warstwy 0,2m (warstwa dolna 0,1m kruszywem 32-
63 i warstwa górna 0,1m kruszywem 4-32)
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.
2. Utrzymanie drogi DL 5/14 w Leśnictwie Krzywa.
Utrzymanie drogi polegające na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 140 ton frakcji 32-63,
- wbudowaniu kruszywa w punktach wskazanych przez Zamawiającego,
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.
3. Uzupełnienie nawierzchni drogi leśnej DL5/30 w Leśnictwie Krzywa.
Utrzymanie drogi leśnej polegające na:
a) remoncie istniejącego przepustu Ø600 dł.6m (wymiana),
b) wyrównaniu nawierzchni dostarczonym piaskiem o łącznej długości 500mb
i szerokości 3,5m, grubość warstwy 0,2-0,4 m w ilości 840 ton,
c) dostarczeniu kruszywa w ilości 298 ton frakcji 32-63, oraz 298 ton
frakcji 4- 32,
- wbudowanie ciągłe kruszywa na odcinku o długości 500mb, szerokości
3,5m, wysokość warstwy 0,2m (warstwa dolna 0,1m kruszywem 32-63
i warstwa górna 0,1m kruszywem 4-32)
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 213823,20 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

LEŚNICTWO CZARNA
1. Uzupełnienie nawierzchni drogi nr inw.220/372 w Leśnictwie Czarna.
Remont odcinkowy polegający na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 619 ton frakcji 32-63, oraz 619 ton frakcji 4-32,
- wyrównaniu nawierzchni na długości 1040mb i szerokości 3,5m,
- wbudowanie kruszywa na odcinku o długości 1040mb, szerokości 3,5m,
wysokość warstwy 0,2m (warstwa dolna 0,1m kruszywem 32-63 i warstwa górna
0,1m kruszywem 4-32)
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.
2. Uzupełnienie nawierzchni drogi leśnej DL6/75 w Leśnictwie Czarna.
Utrzymanie drogi leśnej polegające na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 208 ton frakcji 32-63, oraz 208 ton frakcji 4-32,
- wyrównaniu nawierzchni na długości 350mb i szerokości 3,5m,
- wbudowanie kruszywa na odcinku o długości 350mb, szerokości 3,5m,
wysokość warstwy 0,2m (warstwa dolna 0,1m kruszywem 32-63 i warstwa górna
0,1m kruszywem 4-32)
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 213675,60 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

LEŚNICTWO BUDY
1. Remont nawierzchni drogi o nr inw. 220/358 w Leśnictwie Budy.
A) Remont polegający na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 388 ton frakcji 4-63,
- wyrównaniu nawierzchni na odcinku 650mb i szerokości 3,5m,
- wbudowanie ciągłe kruszywa frakcji 4-63 na odcinku 650m, grubości 0,1m,
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.
B) Remont polegający na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 405 ton frakcji 32-63,
- wyrównaniu nawierzchni na odcinku 680mb i szerokości 3,5m,
- wbudowanie ciągłe kruszywa frakcji 32-63 na odcinku 680m, grubości 0,1m,
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.
2. Remont nawierzchni drogi o nr inw. 220/354 w Leśnictwie Budy.
Remont polegający na:
- dostarczeniu kruszywa w ilości 208 ton frakcji 0-32,
- wbudowanie ciągłe kruszywa frakcji 0-32 na odcinkach 300mb, 30mb, 20mb,
szerokości 3,5m, wysokość warstwy 0,1m,
- zagęszczeniu wykonanej nawierzchni poprzez walcowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 128239,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71620,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71620,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71620,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. „TRANS-SKAN” Zbigniew Selwa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 813-001-82-21

7.3.4) Miejscowość: Przewrotne

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71620,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120456,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120456,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120456,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. „TRANS-SKAN” Zbigniew Selwa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 813-001-82-21

7.3.4) Miejscowość: Przewrotne

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120456,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224799,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224799,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224799,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. „TRANS-SKAN” Zbigniew Selwa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 813-001-82-21

7.3.4) Miejscowość: Przewrotne

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224799,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244130,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244130,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244130,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. „TRANS-SKAN” Zbigniew Selwa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 813-001-82-21

7.3.4) Miejscowość: Przewrotne

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244130,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,

2022-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane