Budowa i przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Nowe Szepietowo-Podleśne

GMINA SZEPIETOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00372960
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00372960/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-30 15:34
Lokalizacja
Szepietowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c7261ff8-328f-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7221560221
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie studniRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty sanitarneRoboty budowlane w zakresie budynkówFundamentowanieBetonowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejTynkowanieWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty elewacyjneRoboty w zakresie różnych nawierzchniWznoszenie ogrodzeńKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychOchrona odgromowa

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00372960 z dnia 2022-09-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Nowe Szepietowo-Podleśne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZEPIETOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670232

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 6

1.5.2.) Miejscowość: Szepietowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-210

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 863067300

1.5.8.) Numer faksu: 863067301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@szepietowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szepietowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szepietowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Nowe Szepietowo-Podleśne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7261ff8-328f-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00372960

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018596/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa i przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Nowe Szepietowo-Podleśne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00343978/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IMK.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa i przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Nowe Szepietowo-Podleśne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45232460-4 - Roboty sanitarne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45262210-6 - Fundamentowanie

45262300-4 - Betonowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu zamawiający otrzymał 1 ofertę wykonawcy. Cena oferty wynosi 6 321 040,11 zł. Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 4 558 000,00 zł. Biorąc pod uwagę powyższe uznać należy, że zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego określone w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6321040,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6321040,11 PLN

2022-09-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane