Odbiór, transport i zagospodarowanie w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2025 ustabilizowanychvkomunalnych osadów ściekowych (19 08 05) z oczyszczalni ścieków w miejscowości Laski

GMINNY ZAKŁAD OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00013813
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00013813/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-08 11:49
Lokalizacja
Małobądz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d6725a2-8f2e-4ff1-b3b5-87a1398173d4
Identyfikator
6372002487
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi gospodarki odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi transportu odpadówUsługi recyklingu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

GEOTRANS S.A>Wrocław, PL · lot 0
266 716,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00013813 z dnia 2025-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór, transport i zagospodarowanie w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2025 ustabilizowanychvkomunalnych osadów ściekowych (19 08 05) z oczyszczalni ścieków w miejscowości Laski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZAKŁAD OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356715074

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Górna 25

1.5.2.) Miejscowość: Małobądz

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-329

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 326424808

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gzos.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malopolska.pl/gzoszswmalobadzu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbiór, transport i zagospodarowanie w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2025 ustabilizowanychvkomunalnych osadów ściekowych (19 08 05) z oczyszczalni ścieków w miejscowości Laski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d6725a2-8f2e-4ff1-b3b5-87a1398173d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00013813

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070451/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Odbiór, transport i zagospodarowanie w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2025 ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (19 08 05) z oczyszczalni ścieków w miejscowości Laski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594813

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OA.261.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 266716,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (19
08 05) z oczyszczalni ścieków w miejscowości Laski

4.5.3.) Główny kod CPV: 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266716,8 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 277603,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 266716,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEOTRANS S.A>

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8892640728

7.3.3) Ulica: Ul. Zwycięska 20a/303

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-033

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Transport odpadów

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 266716,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2025-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi