Konserwacja muzealiów Muzeum Inżynierii i Techniki w Krakowie w podziale na 8 części
Muzeum Inżynierii i Techniki w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00373146
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-30 23:34
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6762072018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochrony obiektów historycznychRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacjiUsługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługiRóżne usługi inżynieryjneMechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie zabezpieczenia przed korozją
Wykonawcy
7 przyznanych
MIROSŁAW GROCHOWSKIZgierz, PL
65 454,5 PLNMIROSŁAW GROCHOWSKIZgierz, PL
55 903,5 PLNMIROSŁAW GROCHOWSKIZgierz, PL
79 950 PLNMIROSŁAW GROCHOWSKIZgierz, PL
67 244,1 PLNMIROSŁAW GROCHOWSKIZgierz, PL
53 566,5 PLNMIROSŁAW GROCHOWSKIZgierz, PL
59 556,6 PLNMIROSŁAW GROCHOWSKIZgierz, PL
59 556,6 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.