Dostawa zasłon przeciwśnieżnych do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00373386
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-03 08:42
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ogrodzenia ochronne
Wykonawcy
8 przyznanych
NETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
19 680 PLNNETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
24 600 PLNNETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
29 520 PLNNETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
142 680 PLNNETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
29 520 PLNNETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
44 280 PLNNETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
9840 PLNNETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
39 360 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.