Utworzenie żłobka samorządowego „Puchatek” w Nowem.
Gmina Nowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00373573
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00373573/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-03 09:38
- Lokalizacja
- Nowe, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9864ca04-1188-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
- Identyfikator
- 5591426287
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00373573 z dnia 2022-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie żłobka samorządowego „Puchatek” w Nowem.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowe
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Św. Rocha 5
1.5.2.) Miejscowość: Nowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-170
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 52 3337210
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: SEKRETARIAT@GMINANOWE.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminanowe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie żłobka samorządowego „Puchatek” w Nowem.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9864ca04-1188-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00373573
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014747/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Utworzenie żłobka samorządowego " Puchatek" w Nowem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00289048/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IKS.271.12.2022.MC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1098471,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na przebudowie parteru budynku przedszkola wraz ze zmianą sposobu użytkowania na żłobek oraz ocieplenie ścian zewnętrznych wraz z zagospodarowaniem terenu.
Działka, na której planowana jest inwestycja, o numerze 528/2, obręb ewidencyjny Nowe, posiada połączenie komunikacyjne (piesze) z Aleją 3 Maja oraz posiada dostęp do drogi publicznej nowo wybudowanym zjazdem obsługującym przedszkole. Zakres robót nie obejmuje zmiany infrastruktury drogowej i komunikacyjnej na działce. Obiekt jest budynkiem wolnostojącym, piętrowym (piętro nieużytkowe), częściowo podpiwniczonym, z poddaszem nieużytkowym – kryty dachem mansardowym. Obiekt będzie w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych. Obiekt znajduje się w strefie „B” ochrony konserwatorskiej, a przedmiotowy budynek jest wpisany do Gminnej Ewidencji Zabytków. Inwestycja będzie odbywała się pod nadzorem konserwatorskim.
Powierzchnia działki – 2866,4m2, powierzchnia zabudowy całkowitej – 281,4m2, powierzchnia użytkowa – 154,6m2.
Planowana inwestycja dotyczy przebudowy żłobka, który ma znaleźć się na parterze piętrowego budynku przy Al. 3-go Maja 1 w Nowem. Przebudowa budynku obejmuje powierzchnię wewnętrzną parteru z pominięciem klatek schodowych. Przewiduje się utworzenie miejsca dla 15 dzieci w jednej grupie – jednej Sali (wraz z węzłem sanitarnym), szatnię, rozdzielnię i zmywalnię, pomieszczenie porządkowe, pomieszczenie socjalne wraz z toaletą dla opiekunów.
W skład zagospodarowania terenu wchodzi wykonanie chodników, schodów zewnętrznych – pochylni dla osób niepełnosprawnych, małej architektury polegające na wykonaniu placu zabaw z nawierzchnia poliuretanową i zestawem urządzeń zabawowych dostosowany dla dzieci w wieku 1-3 lata oraz ogrodzenie terenu, wykonanie placu gospodarczego z miejscem do gromadzenia odpadów stałych w formie osłony śmietnikowej, strefę komunikacyjną z dojściem do budynku.
Zwracamy uwagę, że podstawowym dokumentem do oszacowania zakresu i kosztów prac dla przedmiotowego zamówienia jest Dokumentacja techniczno- budowlana, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1644946,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1697227,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1644946,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Remontowo-Budowlany REM-BUD Sp.j. Matczyński, Kosiński
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany REM-BUD BIS Sp.j. Marek Matczyński i wspólnik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8760204020
7.3.3) Ulica: ul. Dąbrowskiego 15
7.3.4) Miejscowość: Grudziądz
7.3.5) Kod pocztowy: 86-300
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1644946,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2022-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |