Utwardzenie placu pod budowę parkingu wraz z zainstalowaniem jednego punktu ładowania pojazdów elektrycznych na działkach nr 760/4 i 761/1 w miejscowości Jodłówka-Wałki
Gmina Tarnów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00373666
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00373666/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-03 09:59
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33b95db5-2db5-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8731550848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00373666 z dnia 2022-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie placu pod budowę parkingu wraz z zainstalowaniem jednego punktu ładowania pojazdów elektrycznych na działkach nr 760/4 i 761/1 w miejscowości Jodłówka-Wałki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarnów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 688-01-34
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.tarnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/44d7bd77-ecdd-45ba-93d7-be6a6df3cfba1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utwardzenie placu pod budowę parkingu wraz z zainstalowaniem jednego punktu ładowania pojazdów elektrycznych na działkach nr 760/4 i 761/1 w miejscowości Jodłówka-Wałki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33b95db5-2db5-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00373666
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038106/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Utwardzenie placu pod budowę parkingu wraz z zainstalowaniem jednego punktu ładowania pojazdów elektrycznych na działkach nr 760/4 i 761/1 w miejscowości Jodłówka-Wałki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00348655/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Utwardzenie placu pod budowę parkingu wraz z zainstalowaniem jednego punktu ładowania pojazdów elektrycznych na działkach nr 760/4 i 761/1 w miejscowości Jodłówka-Wałki. Zakres robót:
-utwardzenie placu pod miejsca parkingowe
-odwodnienie zabudowa rowu 20 m fi 500 mm
-punkt zasilania elektrycznego pojazdów 1 szt. 22 kW
Szczegółowy zakres robót został określony w dokumentacji technicznej oprac. Stanisław Strzelec kwiecień 2022, Operacie wodnoprawnym oprac. Anna Strzelec, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót i przedmiarach robót. Zamówienie objęte jest zgłoszeniem (w dniu 13-08-2022 r.) zamiaru wykonania robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 226 pkt. 3 pzp Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia chyba, że Zamawiający może zwiększyć te kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia, wobec powyższego unieważnienie jest uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 212334,65 PLN
| 2022-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |