Wykonanie robót budowlanych w ramach Projektu "Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki"
Związek Gmin Dorzecza Wisłoki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00373893
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00373893/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-03 10:50
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c91cb57-0359-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6851937744
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00373893 z dnia 2022-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach Projektu "Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Gmin Dorzecza Wisłoki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370400046
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konopnickiej 82
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wisloka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wisloka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wisloka.bip.info.pl/; https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w ramach Projektu "Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c91cb57-0359-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00373893
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”, realizowanego w ramach Programu „Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu”, obszaru programowego „Łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków”, rezultatu Programu „Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w miastach”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00255509/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.BO.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym wraz z instalacją wodociągową, kanalizacją deszczową ze zbiornikiem na wody opadowe, elektryczną, budowa miejsc postojowych oraz przebudowa istniejącego placu w ramach zadania pn. „Rewitalizacja terenu pomiędzy budynkami Galerii Sztuki a Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy w celu utworzenia Ogrodu Sztuki”Zadanie polega na stworzeniu nowego terenu zielonego poprzez przebudowę betonowego placu pomiędzy Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną a Galerią MOK przy ul. Akademickiej 8 i 10 w Dębicy na ogólnodostępny Skwer Miejski „Ogród Sztuki”.
Powierzchnia terenu objętego inwestycją to 2 256 m2.
Zadanie obejmuje w szczególności: zmniejszenie pow. terenu zasklepionego z 2 190,0 do 920,83 m2,
zwiększenie pow. biologicznie czynnej z 66,0 do 1 323,17 m2,
utworzenie 2 ogrodów deszczowych oraz zbiornika na wodę opadową dla celów podlewania Skweru,
nowe nasadzenia w liczbie 210 szt. (różnorodne drzewa, krzewy, byliny i trawy ozdobne),
elementy małej architektury, w tym: fontanna, murki z siedziskami, 2 tablice edukacyjne i 3 domki dla owadów,
budowę miejsc postojowych, nawierzchni z kostki brukowej, alejek spacerowych;
energooszczędne oświetlenie parkowe – LED (22 szt.);
tablice z nazwami placów – 5 szt. (plac Leonarda, plac multimedialny, plac lawendowy, plac purpurowy, ogród deszczowy).
Specyfikacja tablic z nazwą placów:
Tablica stalowa, gr. Blachy stalowej, bez emalii 1,5 mm, emaliowana obustronnie emalią piecową (wypalaną w piecu w temp. Do 900 °C) uwypuklona;
Wymiary tablicy: szer. 200 mm (przed uwypukleniem), długość do 600 mm
Do montażu tablicy do słupka należy zastosować dedykowane mocowania.
Słupki do tablic:
a) z rury stalowej ocynkowanej długości całkowitej 3,5 m – zgodnie z normą PN/H-74200 (słupki wykonany z jednego kawałka rury, bez spawania lub innego łączenia) z kotwą betonową oraz zaślepką, w dolnej części słupka element kotwiący zapobiegający wyrwaniu i obróceniu konstrukcji;
b) Średnica 60,3 mm, grubość ścianki min. 3,2 mm;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 886598,27 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Parki kieszonkowe na terenie Gminy Miasta Dębicy.Zadanie 1 - Park kieszonkowy "Ogrodowa".
Zaplanowano utworzenie parku kieszonkowego „Ogrodowa” o pow. ok. 3,8 a na niezorganizowanym terenie zielonym w sąsiedztwie bloków Batorego 10 i Sobieskiego 4 w Dębicy. W układzie dwóch łuków zostaną utworzone ścieżki o nawierzchni z kostki ekologicznej z fugami przepuszczającymi wodę, dostępne dla osób ze szczególnymi potrzebami. (pow. ścieżek77,82 m2)Od strony południowej zostanie umieszczony trejaż, który po zazielenieniu wprowadzi element naturalnego cienia. W parku zaplanowano nasadzenia pasami rabat kwiatowych i niewielkich krzewów, dosadzenia drzew, a także umieszczenie 4 ławek, 8 donic na duże nasadzenia, tablic edukacyjnych i informacyjnych oraz nawierzchni ozdobnych z kruszywa kolorowego.
Zadanie 2 - Park kieszonkowy "Batorego”.
Zadanie obejmuje utworzenie parku kieszonkowego „Batorego” o pow. ok. 7,6 a na słabo zorganizowanym terenie zielonym przy ul. Batorego, w sąsiedztwie Urzędu Gminy Dębica, na tyłach bloku Sobieskiego 13 w Dębicy. Wydeptane ścieżki zostaną pokryte nową nawierzchnią z kostki ekologicznej z fugami przepuszczającymi wodę i będą dostępne dla osób ze szczególnymi potrzebami. Pozostałości po nieczynnej fontannie, która w terenie mocno zadrzewionym jest niefunkcjonalna, zostaną zastąpione rabatą kwiatową w formie skalniaka. Całość kompozycji dopełniają nieregularne rabaty kwiatowe i niskie krzewy, donice na duże nasadzenia (11 szt.) oraz trejaż stanowiący zieloną ścianę izolacyjną od strony UG Dębica i jego parkingu. Zaplanowano ponadto montaż ławek (5 szt.), tablic edukacyjnych i informacyjnych oraz nawierzchni ozdobnych z kruszywa kolorowego
Zadanie 3 - Park kieszonkowy "Matejki”.
Zadanie obejmuje utworzenie parku kieszonkowego „Matejki” o pow. ok. 10,0 a między blokami nr 1, 4, 5 i 6 na Os. Matejki w Dębicy. Wydeptane ścieżki zostaną pokryte nową nawierzchnią z kostki ekologicznej z fugami przepuszczającymi wodę i będą dostępne dla osób ze szczególnymi potrzebami. Na skarpie południowej, wykorzystując naturalne ukształtowanie terenu, przewiduje się utwardzenie nawierzchni wraz z umocnieniem istniejących skarp w celu starasowania – utrzymania wody opadowej na terenie zielonym i zapobiegania jej spływowi. Dzięki temu powstanie niewielki układ amfiteatralny – miejsce spotkań, którego dopełnieniem będą elementy drewniane mające charakter siedzisk. W parku zaplanowano nasadzenia pasami rabat kwiatowych i niskich krzewów, a także umieszczenie 4 ławek parkowych, 12 donic na duże nasadzenia, tablic edukacyjnych i informacyjnych oraz nawierzchni ozdobnych z kruszywa kolorowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 985899,94 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021r. poz. 1129) unieważnia postępowanie z na fakt iż nie złożono żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021r. poz. 1129) unieważnia postępowanie z na fakt iż nie złożono żadnej oferty
| 2022-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |