Budowa oświetlenia ulicznego dróg gminnych w ul. Tulipanowy Zakątek w miejscowości Dawidy Bankowe oraz ul. Figowa w miejscowości Podolszyn Nowy – Etap II
Gmina Raszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00373964
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00373964/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-03 11:06
- Lokalizacja
- Raszyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f056b0a3-358c-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5342488243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00373964 z dnia 2022-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego dróg gminnych w ul. Tulipanowy Zakątek
w miejscowości Dawidy Bankowe oraz ul. Figowa w miejscowości Podolszyn Nowy – Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raszyn
1.3.) Oddział zamawiającego: Raszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 2a
1.5.2.) Miejscowość: Raszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@raszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://raszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f056b0a3-358c-11ed-9171-f6b7c7d593531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego dróg gminnych w ul. Tulipanowy Zakątekw miejscowości Dawidy Bankowe oraz ul. Figowa w miejscowości Podolszyn Nowy – Etap II
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f056b0a3-358c-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00373964
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021967/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Projekt i budowa oświetlenia ulicznego w ulicach: na terenie Gminy Raszyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00350965/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.36.2022.IW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia ulicznego dróg gminnych: ul. Tulipanowy Zakątek w miejscowości Dawidy Bankowe oraz ul. Figowa w miejscowości Podolszyn Nowy na dz. nr 85/18, 133, 141/5 obręb 0002 Dawidy Bankowe, gm. Raszyn i dz. nr 92/285 obręb 0018 Podolszyn Nowy, gm. Raszyn, na podstawie zgłoszenia wykonania robót budowlanych L.dz.WA.6743.2.71.2019.S.AS oraz WA.6743.4.36.2022.I.DO.
W ramach budowy należy wykonać:
1. Ul. Tulipanowy Zakątek:
• Budowa kablowej linii oświetlenia drogowego – kabel YAKXS 4x25mm2 – 496m
• Montaż słupów oświetleniowych – 11 kpl.
• Montaż opraw oświetleniowych – 11 kpl.
• Wykonanie uziemienia Ru≤10Ω - 1 kpl.
2. Ul. Figowa:
• Budowa kablowej linii oświetlenia ulicznego – 96m
• Montaż opraw oświetleniowych – drogowe – 2 kpl.
• Wykonanie uziemienia Ru≤10Ω / bednarka FeZn 25x4 – 1 kpl.
Linię oświetlenia ulicznego należy przyłączyć do:
• ul. Figowa - przyłączyć do istniejącego obwodu oświetlenia zlokalizowanego przy ul. Lawendowej.
Ul. Tulipanowy Zakątek – przyłączenie z istniejącej szafy oświetleniowej zamontowanej na słupie linii nn zasilanej ze stacji transformatorowej nr 12185.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
| 2022-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |