Budowa i remont instalacji SSWiN w budynkach Hali Berlin, Montreal, Szanghaj i Filadelfia Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.- ZK-DZP.262.86.2022
Politechnika Białostocka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00374835
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00374835/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-03 14:16
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-036d9a99-2217-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 5420208721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczneInstalowanie systemów alarmowych i anten
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00374835 z dnia 2022-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i remont instalacji SSWiN w budynkach Hali Berlin, Montreal, Szanghaj i Filadelfia Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.- ZK-DZP.262.86.2022
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Białostocka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001672
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiejska 45A
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-351
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@pb.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pb.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pb.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i remont instalacji SSWiN w budynkach Hali Berlin, Montreal, Szanghaj i Filadelfia Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.- ZK-DZP.262.86.20222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-036d9a99-2217-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00374835
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001112/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa i remont SSWiN z KD
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00329956/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZK-DZP.262.86.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
IV Opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie i remoncie instalacji SSWiN W BUDYNKU Wydziału Inżynierii i Zarządzania Politechniki Białostockiej tj.:
Zadanie 1: w budynku Hali Berlin,
Zadanie 2: w budynku Montreal,
Zadanie 3: w budynku Szanghaj,
Zadanie 4: w budynku Filadelfia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert tj. do 20.09.2022r. do godz. 11:00 nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |