Modernizacja drogi gminnej 364851K w km 0+876 – 0+976 ul. Sielska w m. Szlachtowa

MIASTO I GMINA SZCZAWNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00374979
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00374979/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-03 14:43
Lokalizacja
Szczawnica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5bdde0da-333e-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7351026738
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00374979 z dnia 2022-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej 364851K w km 0+876 – 0+976 ul. Sielska w m. Szlachtowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA SZCZAWNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893262

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szalaya 103

1.5.2.) Miejscowość: Szczawnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-460

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne@szczawnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczawnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szczawnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi gminnej 364851K w km 0+876 – 0+976 ul. Sielska w m. Szlachtowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bdde0da-333e-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00374979

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014183/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Modernizacja drogi gminnej 364851K w km 0+876 – 0+976 ul. Sielska w m. Szlachtowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00344992/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIOŚ.271.1.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 139883,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi gminnej 364851K w km 0+876 – 0+976 ul. Sielska w m. Szlachtowa.
W zakres zadania wchodzą następujące roboty:
Na odcinku 0+876 – 0+898 oraz 0+948 - 0+976
1. Cięcie piłą i zerwanie asfaltu na początku i końcu odcinka.
2. Frezowanie nawierzchni bitumicznej na głębokość ok. 7 cm.
3. Ułożenie nawierzchni z warstwy mieszanek bitumiczno-grysowych – warstwa wiążąca asfaltowa grubości 5cm.
4. Ułożenie nawierzchni z warstwy mieszanek bitumiczno-grysowych – warstwa ścieralna asfaltowa grubości 4cm.
5. Rozbiórka, poziomowanie i ułożenie na nowo betonowych płyt wielootworowych na warstwie kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, na lewym poboczu.
6. Odmulenie prawostronnego rowu odwadniającego.
Na odcinku 0+898 - 0+948
1. Frezowanie nawierzchni bitumicznej na głębokość ok. 7 cm.
2. Rozbiórka warstw podbudowy na głębokość 110cm.
3. Ułożenie warstwy pospółki stabilizowanej spoiwem hydraulicznym o gr. 60 cm.
4. Ułożenie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości 30cm.
5. Ułożenie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości 20cm.
6. Ułożenie 3 szt. poprzecznych sączków drenażu francuskiego z brukowaniem wyjścia w skarpie.
7. Ułożenie nawierzchni z warstwy mieszanek bitumiczno-grysowych – warstwa wiążąca asfaltowa grubości 5cm.
8. Ułożenie nawierzchni z warstwy mieszanek bitumiczno-grysowych – warstwa ścieralna asfaltowa grubości 4cm.
9. Rozbiórka i ułożenie na nowo betonowych płyt wielootworowych na warstwie kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, na lewym poboczu.
10. Odmulenie prawostronnego rowu odwadniającego.
Roboty będą prowadzone na podstawie zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę

Założenia:
1. Przedmiary robót zostały potraktowane przez Strony jako materiał pomocniczy do skosztorysowania prac związanych z realizacją przedmiotu umowy, zaś w złożonej ofercie Wykonawca uwzględnił wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu umowy.
2. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami, na podstawie opracowanej dokumentacji.
3. Wykonawca zapewni prawidłowe wykonanie wszystkich prac związanych z realizacją przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją oraz z aktualnie obowiązującymi normami, prawem budowlanym wraz z aktami wykonawczymi i innymi obowiązującymi przepisami.
4. Wykonanie dokumentacji powykonawczej zgodnie z przepisami prawa wraz z kompletem atestów, certyfikatów i deklaracji zgodności na wbudowane materiały i urządzenia.
5. Jako zrealizowanie przedmiotu umowy rozumie się wykonanie wszelkich prac i robót składających się na przedmiot umowy.
6. Za termin realizacji przedmiotu umowy uznaje się datę wskazaną w protokole odbioru końcowego przedmiotu umowy, podpisanego przez Zamawiającego oraz Wykonawcę.
7. Zamawiający dopuszcza skrócenie terminu realizacji przedmiotu umowy.
8. Wykonawca najpóźniej w dniu podpisania umowy zobowiązany jest do przedłożenia kosztorysu ofertowego.
9. Nie później niż na dzień podpisania umowy Wykonawca zobowiązany jest złożyć oświadczenie o sposobie fakturowania zgodnie z wariantami przedstawionymi w § 11b* projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane