Modernizacja przepompowni w III Oddziale ZUS w Warszawie
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00375010
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00375010/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-03 14:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbd7cd65-2f4b-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5252316633
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00375010 z dnia 2022-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja przepompowni w III Oddziale ZUS w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
1.3.) Oddział zamawiającego: III Oddział w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600578
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Czerniakowska 16
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-701
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zap_warszawa3@zus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zus1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ubezpieczenia społeczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja przepompowni w III Oddziale ZUS w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbd7cd65-2f4b-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00375010
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013084/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja przepompowni w III Oddziale ZUS w Warszawie, przy ul. Czerniakowskiej 16
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
uzasadnienie faktyczne: w następstwie faktów, że dwukrotnie przeprowadzone postępowania w trybie podstawowym z art. 275 ust. 1 ustawy Pzp zakończyły się unieważnieniem, z przyczyn niezależnych od zamawiającego i niedających się wcześniej przewidzieć (brak ofert, uchylenie się wykonawcy od podpisania umowy), nastąpiła pilna potrzeba udzielenia zamówienia, wynikająca z ryzyka wystąpienia awarii spowodowanych złym stanem technicznym i jej ewentualnych skutków, w postaci degradacji środowiska i długotrwałej przerwy w funkcjonowaniu obiektów;
uzasadnienie prawne: art. 301 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp; ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której wcześniej nie można było przewidzieć, nie można zachować terminów określonych dla trybu podstawowego;
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-ef949fd2-d03d-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 550000/271/13/2022-ZAP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 166075,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja przepompowni w zakresie: budowlanym części naziemnej, wymiany instalacji technologicznej wraz
z armaturą, wymiany instalacji elektrycznej i AKPiA oraz sprawowania serwisu gwarancyjnego w okresie udzielonej gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA:1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie zakończyło się unieważnieniem.
2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania:
art. 255 pkt 2) ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Odrzucenie oferty: art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy Pzp – oferta nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez zamawiającego
2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie wpłynęła jedna oferta. Zamawiający odrzucił ofertę, ponieważ nie została podpisana, tj. nie została opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym - poświadczającym zgodność przesłanego elektronicznie cyfrowego odwzorowania z dokumentu sporządzonego w postaci papierowej. Zamawiający w treści punktu 1.4.20 SWZ zastrzegł, że oferty składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej opatrzonej podpisem, składanym w jednej z wyżej wymienionych dopuszczonych w postępowaniu form, przewidzianych dla postępowań o wartości mniejszej niż progi unijne.
W wyniku powyższego, brak było ofert niepodlegających odrzuceniu w postępowaniu.
OFERTY:
1.) Liczba otrzymanych ofert: 1
2.) Liczba ofert odrzuconych: 1
3.) Cena oferty z najniższą ceną lub kosztem: 203 946,39 PLN
4.) Cena oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 203 946,39 PLN
| 2022-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |