Modernizacja stadionu sportowego w miejscowości Lipa wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Gmina Zaklików
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00375067
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00375067/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-03 15:06
- Lokalizacja
- Zaklików, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3223e160-1709-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 8652396324
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00375067 z dnia 2022-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stadionu sportowego w miejscowości Lipa wraz z infrastrukturą towarzyszącą
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaklików
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409130
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zachodnia 15
1.5.2.) Miejscowość: Zaklików
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-470
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaklikow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaklikow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zaklikow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja stadionu sportowego w miejscowości Lipa wraz z infrastrukturą towarzyszącą2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3223e160-1709-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00375067
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004379/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Modernizacja stadionu sportowego w miejscowości Lipa wraz z infrastrukturą towarzyszącą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00296795/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.29.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z modernizacją stadionu sportowego w miejscowości Lipa wraz z infrastrukturą towarzyszącą (odwodnienie drenażowe, zraszanie płyty boiska, budowa oświetlenia boiska) oraz rozbiórką nieużytkowanego budynku zaplecza szatniowo - sanitarnego w ramach zadania inwestycyjnego pn.„Budowa areny lekkoatletycznej wraz z trybunami i infrastrukturą towarzyszącą, rozbiórka trybun i dwóch budynków zaplecza sportowego”.
Zadanie obejmuje swoim zakresem w szczególności:
a) budowę nowej płyty boiska z naturalnej trawy, montaż wiat stadionowych dla zawodników rezerwowych, sędziów i służby sanitarnej.
b) budowę drenażu płyty boiska i zbiornika na wody opadowe, która będzie wykorzystywana do zraszania płyty boiska
c) budowę instalacji zraszania płyty stadionu
d) budowę oświetlenia boiska
e) wykonanie instalacji monitoringu
f) montaż piłkochwytów zabramkowych
g) montaż ogrodzenia boiska,
h) wykonanie ciągów pieszych i utwardzenie terenu pod trybunami,
i) przebudowę kolidującego odcinka sieci wodociągowej,
j) roboty rozbiórkowe i porządkowe: rozbiórka nieużytkowych słupów oświetleniowych, budynku zaplecza szatniowo - sanitarnego, utwardzenia terenu,
k) demontaż i ponowny montaż trybun sportowych w nowej lokalizacji.
Uwaga: Zakres zamówienia nie obejmuje budowy bieżni oraz innych elementów lekkoatletycznych, a także dostawy trybun, uwzględnionych w dokumentacji projektowej – w ramach oferty nie należy wyceniać wykonania przedmiotowych prac.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie kompletnej instalacji oświetlenia boiska z uwzględnieniem rezygnacji z montażu 32 naświetlaczy na tym etapie realizacji inwestycji i montażu wyłącznie 32 naświetlaczy na jednej belce(odpowiadających natężeniu 100 LUX), przy konieczności wykonania pozostałych elementów określonych w dokumentacji projektowej (w tym instalacji zasilającej do pozostałych 32 naświetlaczy ujętych w dokumentacji, które nie będą montowane na tym etapie realizacji inwestycji).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212210-1 - Roboty budowlane w zakresie jednofunkcyjnych ośrodków sportowych
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45236100-1 - Wyrównywanie terenu obiektów sportowych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2272142,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2286970,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2272142,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Puzio FLORENA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8140000754
7.3.4) Miejscowość: Kolbuszowa
7.3.5) Kod pocztowy: 36-100
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2272142,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-08-29| 2022-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |